Kate Middleton i książę William za pośrednictwem łącza wideo zagrali w bingo z seniorami z domu opieki społecznej

Podczas izolacji 38-letnia Kate Middleton i 37-letni książę William do tego stopnia przyzwyczaili się do komunikowania się przez internet, że nawet im to się spodobało.

Książęta Cambridge przeprowadzili wideokonferencję z domem opieki Shire Hall w Cardiff, aby podziękować jego pracownikom za pracę z osobami najbardziej narażonymi na chorobę koronawirusa.

Była to prawdziwa niespodzianka! Kate i William postanowili sprawić przyjemność seniorom, którzy mieszkają w tym domu opieki i zagrali z nimi w bingo.

Wydaje się, że ta gra należy do ulubionych gier książąt — żartowali i używali slangu, który jest zrozumiały tylko dla tych, którzy znają się na bingo.

Oczywiście nie mogło zabraknąć nagród — zwycięzca dostał tort, który na życzenie małżonków przygotował szef kuchni domu opieki, oraz wino. Wszyscy mieszkańcy domu długo świętowali to niezwykłe i wesołe wydarzenie.

Dla tej wideokonferencji Kate wybrała jedną ze swoich najbardziej ulubionych sukienek z zeszłego roku — strój od L. K. Bennett. W niej między innymi uczestniczyła w turnieju polo wraz ze swoimi dziećmi i Meghan Markle.

Elżbieta II po raz pierwszy rozmawiała przez Zoom

Królowa Elżbieta II i książę Filip na nowym oficjalnym zdjęciu, zrobionym z okazji 99 urodzin księcia Edynburga

Królowa Elżbieta II podzieliła się wrażeniami ze spotkania z synem Meghan Markle i księcia Harry’ego