Czarodziejki. Co się stało z aktorkami popularnego niegdyś serialu

Chcemy opowiedzieć, jak zmieniły się główne postacie ulubionego serialu.

Kiedy magii brakowało w życiu, zawsze włączaliśmy serial „Czarodziejki” – historię trzech sióstr, które przeprowadziły się do domu swojej zmarłej babci, znalazły tam Księgę Cieni i zaczęły uczyć się zawiłości magii. Minęło wiele lat i wydaje się, że podczas kręcenia aktorki odkryły sekret wiecznej młodości.

Shannen Doherty

Czarodziejki. Co się stało z aktorkami popularnego niegdyś serialu

Shannen najlepiej znana jest z serialu „Beverly Hills, 90210”. Po czwartym sezonie aktorka została zwolniona z powodu nieporozumień z ekipą filmową, ale to nie powstrzymało producenta Aarona Spellinga przed zaproszeniem jej do udziału w serialu „Czarodziejki”. Rolę w nim otrzymała jako jedna z pierwszych, ale partnerki z serialu przyznały, że przez długi czas nie mogły dogadać się z Shannen ze względu na jej porywczy charakter.

W 2015 roku aktorka ogłosiła, że zdiagnozowano u niej raka piersi — subskrybenci na różne sposoby wspierali Shannen na Instagramie, a w kwietniu 2017 roku przeczytali dobrą wiadomość: „Choroba ustąpiła!” Następnie aktorka wróciła do pracy.

Alyssa Milano

Czarodziejki. Co się stało z aktorkami popularnego niegdyś serialu

Pomimo sukcesu serialu „Czarodziejki” i ogromnej popularności najmłodszej siostry Halliwell, Alyssa Milano nie otrzymała już więcej głównej roli. Po piątym sezonie wraz z Holly Marie Combs stworzyła kolekcję bielizny, a następnie wystąpiła w licznych kampaniach reklamowych. Publiczność uwielbia ją ze względu na jej lekki charakter, łatwą komunikację i dziecinną spontaniczność.

W 2009 roku wyszła za mąż za agenta sportowego Davida Bugliari — para wychowuje syna i córkę.

Holly Marie Combs

Czarodziejki. Co się stało z aktorkami popularnego niegdyś serialu

Środkowa siostra pierwotnie miała grać rolę najstarszej — Prue, a Doherty dostałaby rolę Piper, ale dziewczynom wydawało się, że te role do nich nie pasują. Aktorka dostała możliwość koprodukcji serialu i pozostała w nim do samego końca.

Serial „Czarodziejki” nie tylko pozwolił Holly zdobyć światową sławę, ale także dzięki niemu poznała swego przyszłego męża, iluminatora Davida Donoho i od razu zaszła w ciążę. Po 7 latach małżonkowie się rozwiedli. Teraz Holly rzadko pojawia się na czerwonym dywanie.

Rose McGowan

Czarodziejki. Co się stało z aktorkami popularnego niegdyś serialu

Nikt nie pomyślałby, że następca Shannen Doherty Rose McGowan będzie mogła zwiększyć popularność serialu, ale tak właśnie się stało.

W 2005 roku otrzymała nawet nagrodę w nominacji „Najlepsza siostra”, a rok później wystąpiła w filmach Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza. Przymusową przerwę w karierze musiała zrobić po wypadku samochodowym, który miała w 2007 roku.

Ostatnio nazwisko aktorki coraz częściej kojarzone jest nie z rolą w „Czarodziejkach”, ale z wielkim skandalem w Hollywood.

To Rose oskarżyła producenta Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. W rzeczywistości Rose z „Czarodziejek” i Rose w prawdziwym życiu to dwie różne osoby.

Elżbieta II po raz pierwszy rozmawiała przez Zoom

Królowa Elżbieta II i książę Filip na nowym oficjalnym zdjęciu, zrobionym z okazji 99 urodzin księcia Edynburga

Królowa Elżbieta II podzieliła się wrażeniami ze spotkania z synem Meghan Markle i księcia Harry’ego