Czarodziejki. Co się stało z aktorkami popularnego niegdyś serialu

Chcemy opowiedzieć, jak zmieniły się główne postacie ulubionego serialu.

Kiedy magii brakowało w życiu, zawsze włączaliśmy serial „Czarodziejki” – historię trzech sióstr, które przeprowadziły się do domu swojej zmarłej babci, znalazły tam Księgę Cieni i zaczęły uczyć się zawiłości magii. Minęło wiele lat i wydaje się, że podczas kręcenia aktorki odkryły sekret wiecznej młodości.

Shannen Doherty

Shannen najlepiej znana jest z serialu „Beverly Hills, 90210”. Po czwartym sezonie aktorka została zwolniona z powodu nieporozumień z ekipą filmową, ale to nie powstrzymało producenta Aarona Spellinga przed zaproszeniem jej do udziału w serialu „Czarodziejki”. Rolę w nim otrzymała jako jedna z pierwszych, ale partnerki z serialu przyznały, że przez długi czas nie mogły dogadać się z Shannen ze względu na jej porywczy charakter.

W 2015 roku aktorka ogłosiła, że zdiagnozowano u niej raka piersi — subskrybenci na różne sposoby wspierali Shannen na Instagramie, a w kwietniu 2017 roku przeczytali dobrą wiadomość: „Choroba ustąpiła!” Następnie aktorka wróciła do pracy.

Alyssa Milano

Pomimo sukcesu serialu „Czarodziejki” i ogromnej popularności najmłodszej siostry Halliwell, Alyssa Milano nie otrzymała już więcej głównej roli. Po piątym sezonie wraz z Holly Marie Combs stworzyła kolekcję bielizny, a następnie wystąpiła w licznych kampaniach reklamowych. Publiczność uwielbia ją ze względu na jej lekki charakter, łatwą komunikację i dziecinną spontaniczność.

W 2009 roku wyszła za mąż za agenta sportowego Davida Bugliari — para wychowuje syna i córkę.

Holly Marie Combs

Środkowa siostra pierwotnie miała grać rolę najstarszej — Prue, a Doherty dostałaby rolę Piper, ale dziewczynom wydawało się, że te role do nich nie pasują. Aktorka dostała możliwość koprodukcji serialu i pozostała w nim do samego końca.

Serial „Czarodziejki” nie tylko pozwolił Holly zdobyć światową sławę, ale także dzięki niemu poznała swego przyszłego męża, iluminatora Davida Donoho i od razu zaszła w ciążę. Po 7 latach małżonkowie się rozwiedli. Teraz Holly rzadko pojawia się na czerwonym dywanie.

Rose McGowan

Nikt nie pomyślałby, że następca Shannen Doherty Rose McGowan będzie mogła zwiększyć popularność serialu, ale tak właśnie się stało.

W 2005 roku otrzymała nawet nagrodę w nominacji „Najlepsza siostra”, a rok później wystąpiła w filmach Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza. Przymusową przerwę w karierze musiała zrobić po wypadku samochodowym, który miała w 2007 roku.

Ostatnio nazwisko aktorki coraz częściej kojarzone jest nie z rolą w „Czarodziejkach”, ale z wielkim skandalem w Hollywood.

To Rose oskarżyła producenta Harveya Weinsteina o molestowanie seksualne. W rzeczywistości Rose z „Czarodziejek” i Rose w prawdziwym życiu to dwie różne osoby.

Elżbieta II po raz pierwszy rozmawiała przez Zoom

Królowa Elżbieta II i książę Filip na nowym oficjalnym zdjęciu, zrobionym z okazji 99 urodzin księcia Edynburga

Królowa Elżbieta II podzieliła się wrażeniami ze spotkania z synem Meghan Markle i księcia Harry’ego