Jennifer Aniston skończyła 53 lata. „Ludzie po prostu nie mają pojęcia, co się dzieje w moim życiu”

Amerykańska aktorka Jennifer Aniston obchodziła swoje urodziny 11 lutego. Gwiazda serialu „Przyjaciele” skończyła 53 lata.

Przez lata zbudowała udaną karierę aktorską, zdobyła Emmy i Złoty Glob, założyła własną firmę i dwukrotnie wyszła za mąż. Jednak aktorka nigdy nie miała dzieci.

Po zakończeniu kręcenia sitcomu „Przyjaciele”, życie osobiste Jennifer Aniston było pod lupą.

Ciągle przypisywano jej ciążę, pisano, że potajemnie została matką, albo że mężczyźni opuścili ją, bo była bezpłodna.

Sama aktorka rzadko odpowiada na pytania związane z potomstwem. Gwiazda zauważa, że ​​bardzo chce mieć dzieci, ale kilka razy zasugerowała, że ​​jest bezpłodna.

Jednocześnie Jennifer Aniston jest pewna, że ​​w przyszłości zostanie matką – być może z pomocą macierzyństwa zastępczego, a może zdecyduje się na adopcję.

W zeszłym roku aktorka rzadko skomentowała bezdzietność:

„Plotki o mojej ciąży i te wszystkie rozmowy, jakbym zdecydowała się na karierę i nie rodziła dzieci, bardzo mnie boli. Ale ludzie po prostu nie mają pojęcia, co się dzieje w moim życiu.

Nic o mnie nie wiedzą medycznie. Nie wiedzą, czy w ogóle mogę mieć dzieci! W ogóle nic nie wiedzą, a to jest dla mnie bardzo bolesne i nieprzyjemne”.

Warto zauważyć, że sama Jennifer miała trudną relację z matką Nancy Doe, która zmarła w maju 2016 roku. Od dzieciństwa nie spełniała wymagań własnej matki, która uważała ją za „grubą mysz z wiązką oczu”.

„Była bardzo krytyczna wobec mnie. Moja mama uważała, że ​​nie spełniam pewnych norm i wymagań wzorcowych” – powiedziała Aniston.

Po rozwodzie rodziców Jennifer została z Nancy i wiele z jej powodu cierpiała. Po tym, jak kobieta wydała pamiętnik, opowiadając o osobistych szczegółach z życia córki, Aniston uznała to za zdradę i przestała komunikować się z matką. Spotkali się na krótko przed jej śmiercią.

Które znaki zodiaku będą miały długo oczekiwane spotkanie na początku drugiej dekady lipca

Krystyna Pawłowicz wybrała się na romantyczny spacer. Zdjęcia na jej profilu są bardzo wymowne

Andrzej Duda podpisał ustawę o maksymalnej cenie węgla w Polsce