Jakie świece można podarować nieznajomym i bliskim. Wiedza o tym jest bardzo ważna

Nie każdą świecę można komuś podarować.

We współczesnym świecie rzemieślnicy ręcznie robią bardzo ekskluzywne i piękne świece ozdobne z wosku pszczelego lub sztucznej parafiny.

Mogą być bardzo nietypowym, ale miłym prezentem na ważne wydarzenie. Jednak nie wszystkie świece można podarować ludziom w prezencie.

Eksperci dowiedzieli się, jakie są znaki związane ze świecami i które z tych przedmiotów można podarować.

Świece woskowe

Świece woskowe są uważane za niepożądany prezent, ponieważ ten materiał od dawna był używany do własnych celów przez magów i czarownice. Nie zaleca się przyjmowania świecy woskowej w prezencie, ponieważ nie wiadomo, jaką energię w nią zainwestował dawca – dobra czy zła.

Jeśli świeca zostanie „naładowana” negatywem, to podczas spalania zostanie uwolniona do domu człowieka i zatruje jego życie. W dawnych czasach kobiety dawały świece woskowe samotnym (a czasem żonatym) mężczyznom, których chciały zaczarować.

Wróżbitowie zauważyli, że dość łatwo jest sprawdzić energię „naładowanej” świecy. Wystarczy go zapalić. Jeśli świeca zaczyna pękać, dymić i wydzielać nieprzyjemny zapach, oznacza to, że taki „prezent” należy jak najszybciej wyrzucić (zabrać na nieużytek i zakopać).

Jeśli świeca pali się równomiernie i ma przyjemny zapach, jest to pozytywny prezent. Dzięki niemu możesz oczyścić swój dom ze złej energii, nienawiści i złości promieniowanej przez wrogów.

Świece kościelne

Świece kościelne uważane są za bardzo niejednoznaczny prezent, który należy traktować z obawą. Świece kościelne są również często używane przez czarowników i czarownice.

Podobnie jak w przypadku świec woskowych, nie wiadomo, jaką energię są naładowane. Możesz „upuścić” wszystkie swoje problemy i choroby na świece kościelne, a następnie przekazać je innej osobie.

Świece kościelne, które kupuje się w świątyni i mówi na dobre, będą najsilniejszą maskotką osoby, która będzie ją chronić przez długi czas. Eksperci twierdzą, że świece kościelne można zabrać tylko z rąk sprawdzonych osób, które nie będą życzyć nikomu krzywdy.

Nowoczesne świece dekoracyjne

Zdaniem ekspertów sztuczne świece ozdobne nie niosą ze sobą nic złego, więc można je bezpiecznie przyjąć jako prezent nawet od nieznajomych. Niemożliwe jest „zapisanie” negatywnych informacji na parafinie lub żelu, które mogą zaszkodzić innym ludziom.

Pomimo tego, że można wręczać ozdobne świece, lepiej dawać takie prezenty tylko bliskim. Ogólnie rzecz biorąc, lepiej przyjąć taki prezent tylko z rąk bliskiej i zaufanej osoby.

Możesz podarować piękną świecę koledze lub bliskiej osobie. Ale głowa raczej nie doceni takiego prezentu, bez względu na to, jak ekskluzywny może być.

Odręczny list Einsteina trafił pod młotek za 1,2 miliona dolarów

Nie do wiary. Rybak złapał olbrzymiego okonia morskiego

Jak pozbyć się mszyc, aby nie zaszkodzić kwiatom. Wskazówki od doświadczonych ogrodników