Jak zwykły sprzedawca herbaty stał się popularnym modelem pakistańskim. Historia Arshada Khana

Niesamowita historia wydarzyła się z Arshadem Khanem, byłym sprzedawcą herbaty z Pakistanu. Po tym, jak zdjęcie młodego mężczyzny trafiło do sieci społecznościowych, jego życie zmieniło się na zawsze.

W 2016 roku Arshad Khan pracował jako sprzedawca herbaty na ulicach Islamabadu (Pakistan). Robili to jego rodzice, więc chłopak postanowił kontynuować rodzinną tradycję.

Co prawda, jego kariera nie trwała długo.

Pewnego razu młodego mężczyznę zauważyła podczas pracy fotograf Jiah Ali. Wyraziste niebieskie oczy Arshada Khana wywarły na niej duże wrażenie, więc postanowiła zrobić kilka zdjęć.

Oto wspomniane zdjęcie

Kiedy Jiah Ali opublikowała jedno ze zdjęć na Twitterze, natychmiast stało się bardzo popularne. Użytkownicy Twittera i Facebooka chcieli wiedzieć, kim jest ten przystojny mężczyzną na zdjęciu, i wkrótce lokalni projektanci mody zainteresowały się Arshadem.

Chłopak zaczął otrzymywać oferty pracy od dużych firm produkujących żywność, odzież i obuwie. I chociaż sam Arshad nie uważa, że jego wygląd jest wyjątkowy, postanowił spróbować siebie jako model.

Młody mężczyzna zagrał nawet w filmie słynnej pakistańskiej piosenkarki Muskany Jay, ale konserwatywni rodzice Arshada uznali film za zbyt szczery, więc musiał zrezygnować z kręcenia reklam.

Po rocznej przerwie Arshad Khan powrócił do pracy jako model, a nawet wyreżyserował swój własny serial internetowy „Chaiwala and Friends”.

We wrześniu 2019 r. na antenie jednego z lokalnych programów telewizyjnych chłopak ogłosił, że chce powrócić do sprzedaży herbaty. Planuje otworzyć własną kawiarnię. Cóż, pozostaje tylko życzyć powodzenia Arshadowi.

Prawdziwy dramat w życiu jednej z popularnych aktorek serialu „M jak miłość”. Matka gwiazdy przerwała milczenie

Chylińska сhciała ukryć to…, ale udział w popularnym programie jej to uniemożliwił

Pięć znanych aktorek, które służyły w wojsku