Jak za pomocą zwykłego lustra oczyścić swój dom z negatywnej energii

Lustra mogą gromadzić i odbijać energię.

Istnieje wiele znaków i przesądów związanych z lustrami. Od niepamiętnych czasów ludzi przyciągały błyszczące powierzchnie odbijające światło.

Czy lustra można umieszczać w pobliżu okien? Spróbujmy to rozgryźć i znaleźć jedyną poprawną odpowiedź na to pytanie.

Rytuał z lustrem, aby oczyścić dom z negatywności

Uważa się, że lustra są w stanie skoncentrować energię i uwolnić ją do otaczającej przestrzeni.

Z tego powodu uważa się za niepożądane umieszczanie luster naprzeciwko okien. Poprzez odbicie, całe dobre samopoczucie domu może być skierowane z dala od niego.

Możesz również wykorzystać tę zdolność lustrzaną na dobre. Jeśli twoje życie jest w prawdziwej czarnej smudze, kłopoty piętrzą się jak kula śnieżna i wszystko dosłownie się rozpada, możesz spróbować „odzwierciedlić” wszystkie złe rzeczy w swoim życiu.

Weź lustro i umieść je na parapecie. Ważne jest, aby odbijała się w nim tylko ulica. Pozostaw lustro w tej pozycji na chwilę i spróbuj wyobrazić sobie, jak wszystkie negatywne rzeczy w twoim domu przechodzą przez nie.

Po tym rytuale lepiej nie używać lustra. Ale jeśli jest to konieczne, dokładnie spłucz powierzchnię produktu pod bieżącą wodą.

Dlaczego nie należy wieszać luster naprzeciwko okien?

Eksperci Feng Shui twierdzą, że bardzo ważne jest prawidłowe umieszczenie wszystkich luster w domu. Miejsce naprzeciwko okna jest uważane za pechowe. Faktem jest, że pozytywna energia słoneczna dostaje się do domu przez otwory okienne.

Strumienie te mają pozytywny wpływ na atmosferę w domu i samopoczucie wszystkich członków rodziny. Jeśli powiesisz lustro naprzeciwko okna, naturalny obieg pozytywnej energii zostanie zakłócony.

Jeśli wolisz, możesz powiesić lustro z boku okna lub na sąsiedniej ścianie. W takim przypadku nie będzie ono w niczym przeszkadzać.

Nowoczesna interpretacja starożytnych przesądów

W dzisiejszych czasach większość ludzi stara się być niewierzącymi i pozbyć się przesądów. Mimo to powieszenie lustra naprzeciwko okna nie jest dobrym pomysłem.

Z powodu odbicia od ulicy można zobaczyć większość swojego pokoju. To prawdziwa gratka dla intruzów.

Tak więc lustro wiszące naprzeciwko okna może przyciągnąć włamywaczy lub upublicznić rodzinne sekrety.

A jednak w niektórych sytuacjach umieszczenie luster na parapecie może być uzasadnione. Jeśli mieszkasz na parterze i często cierpisz z powodu spojrzeń gapiów, możesz umieścić wystarczająco duże lustro na oknie lub nawet pokryć szybę folią lustrzaną.

W takim przypadku powierzchnia lustra stanie się prawdziwym obrońcą dobrego samopoczucia rodziny i nie będzie sprawiać żadnych kłopotów.

Wyciśnij jak najwięcej z gąbki melaminowej. Wiele gospodyń domowych używa jej nieprawidłowo

Niespodzianka finansowa. Dodatkowe środki dla emerytów w nieoczekiwany sposób

Znaki zodiaku, które doświadczą dramatycznej zmiany w miłości i małżeństwie w 2024 roku