Znaki zodiaku, które doświadczą dramatycznej zmiany w miłości i małżeństwie w 2024 roku

W 2024 roku świat nadal doświadcza wpływu Węzłów Karmicznych biegnących wzdłuż osi Waga-Baran, która jest odpowiedzialna za związki i miłość.

Czeka nas fenomenalna liczba rozwodów i ślubów, a także globalna redefinicja samej wartości miłości.

Rzecz w tym, że Węzeł Przeszłości Ketu, który pozostanie w Wadze do stycznia 2025 r., wzywa do tworzenia wysokiej jakości relacji, które powinny pomóc w samorealizacji.

Wchodząc w związek lub analizując interakcję Kosmosu z partnerem, ważne jest, aby pamiętać, że ta osoba nadaje twój stosunek do siebie.

Ponadto nawet negatywne scenariusze twojego związku są podświadomie postrzegane przez ciebie jako akceptowalne, więc zanim opuścisz osobę lub poszukasz nowego partnera, ważne jest, aby zadać sobie pytanie — co jest dla mnie w porządku i czego naprawdę chcę od związku miłosnego?

W 2024 roku zobaczymy również przejście Jowisza, planety darów i pomocy od Wszechświata, do znaku Bliźniąt.

Które znaki zodiaku doświadczą zmian w swoich związkach w 2024 roku?

Baran

Węzeł przyszłości podąża za twoim znakiem, dając ci fenomenalną szansę na start. Ale węzeł przeszłości każe ci ocenić, jak bardzo twój związek jest twoim „miejscem siły” i na czym możesz polegać.

Dlatego twoje małżeństwo lub długotrwały romans będą poważnie testowane od 25 marca do 8 kwietnia, a następnie od 18 września do 17 października. W tych datach albo się rozwiedziesz, albo będziesz w stanie zalegalizować swój związek.

Dla singli spod znaku Barana to świetny czas na randki, ponieważ Jowisz wkracza do twojego sektora podróży i nauki, gdzie łączy się z Wenus w czerwcu 2024 roku. To właśnie wtedy możesz spotkać miłość wysłaną z góry.

Waga

Przez cały 2024 rok będziesz analizować relacje, a twoje odkrycia mogą mieć znaczący wpływ na twój rozwój i samoocenę. Węzeł przeszłości podąża za twoim znakiem, co oznacza, że stoisz w obliczu globalnej transformacji zainicjowanej przez twojego partnera.

Kluczową datą do przetestowania związku będzie Pełnia Księżyca w Wadze 23 marca, a następnie Pełnia Księżyca w Baranie 17 października. W tych dniach może dojść do rozwodu lub podjęcia poważnego kroku.

Osoby spod znaku Wagi powinny przygotować się na wiosnę 2024 roku — od 17 do 20 kwietnia i od 19 do 20 maja możesz spotkać miłość swojego życia.

Bliźnięta

W 2024 roku planeta szczęścia i władca twojego sektora małżeńskiego, Jowisz, wejdzie do twojego znaku! Oznacza to, że znajdziesz bratnią duszę. Nawiasem mówiąc, ta osoba może pojawić się niemal nagle, a za rok zdecydujesz się zalegalizować swój związek z nią. Według Jowisza osoba ta będzie starsza od Ciebie, prawdopodobnie obcokrajowiec lub osoba, która często mieszka za granicą. Z zawodu może być prawnikiem, nauczycielem, przedstawicielem dyplomacji lub kultury.

Dla żonatych Bliźniąt wrzesień będzie ważny, ponieważ rozpoczną się zaćmienia w domach kardynalnych. 18 września nastąpi pełnia Księżyca w sektorze statusu, co może przynieść rozwód. Będzie to korzystne dla ciebie, ponieważ otrzymasz rekompensatę finansową pod Jowiszem.

Panna

Wszechświat nadal cię przekształca, abyś nauczyła się wybierać siebie i swoje priorytety. Dlatego od 25 marca do 8 kwietnia zaćmienia w sektorze kryzysu i poczucia własnej wartości zmuszą cię do ponownego przemyślenia tego, co czujesz o sobie i zmiany poglądów na temat mężczyzn, których wybierasz.

Z pewnością odniesiesz sukces w swojej wewnętrznej pracy, ponieważ planeta miłości Wenus będzie na Węźle Przyszłości od 17 do 20 kwietnia i przyniesie ci jasny romans! Nawiasem mówiąc, związek z tą osobą może rozwinąć się fantastycznie szybko, co do czerwca 2024 r. sprawi, że będziesz chciał nawet ogłosić to publicznie.

Wszystko zależy od Jowisza, który rządzi twoim sektorem rodzinnym i małżeńskim – 26 maja wznosi się do najwyższego punktu twojego wykresu urodzeniowego i łączy się z Marsem 14 i 15 sierpnia — twój wielbiciel zrobi ważny krok w kierunku rozwoju twojego związku.

Pełnia Księżyca w Rybach, która jest odpowiedzialna za partnerstwo, nastąpi 18 września — tego dnia zostanie podjęta ważna decyzja (możesz otrzymać propozycję małżeństwa). Ciąża jest również możliwa przez cały rok.

Ryby

W 2024 roku wszechświat zaczyna zmieniać twoje relacje z partnerem, ponieważ zaćmienia wchodzą w twój znak 18 września — bardzo się zmieniasz, a zatem zmienia się twoje spojrzenie na partnerstwo. Możesz być pewien, że poczujesz globalną zmianę w środku, jakby dotarło do ciebie, jakiego rodzaju związku potrzebujesz!

Kluczowe wydarzenie będzie miało miejsce, gdy Merkury (planeta twojego partnera) połączy się z Węzłem Przyszłości w Baranie w dniach 19 i 20 marca, a następnie od 21 kwietnia do 1 maja.

Możesz spotkać mężczyznę swoich marzeń, chociaż na początku prawdopodobnie będziesz ukrywać swój romans lub rozpocznie się on korespondencyjnie. Ale do nowiu Księżyca w Pannie 3 września będziesz chciał rozpocząć nowy cykl miłości.

Dla zamężnych Ryb okres testowania małżeństwa rozpocznie się jesienią 2024 r. – Saturn podąża za twoim znakiem, zmuszając cię do bardziej trzeźwego i chłodnego spojrzenia na partnera. Dlatego podczas pełni Księżyca 18 września możesz zdecydować się na rozwód, a 30 września podpiszesz papiery rozwodowe.

Strzelec

Jowisz, planeta twojego związku, wchodzi do twojego sektora małżeńskiego, co może automatycznie zrobić ogromną różnicę w twoim związku. Jeśli jesteś w związku małżeńskim, możesz spotkać kogoś, kto wydaje się spełniać wszystkie twoje marzenia o idealnym partnerze i możesz zdecydować się na rozwód.

A jeśli jesteś singlem, to w ciągu 1,5 roku, począwszy od 26 maja 2024 roku, spotkasz osobę, która jest ci przeznaczona. Wypatruj wybuchów namiętności w dniach 19 i 20 marca, a następnie od 21 kwietnia do 1 maja — może to być partner.

Chodzi o to, że od września 2024 r. rozpoczynają się zaćmienia w sektorach kariery i rodziny, które mogą radykalnie zmienić twoje życie.

Węzeł przeszłości przesunie się do sektora statusu, co spowoduje zmianę kariery lub rozwód we wrześniu 2024 roku. Możesz jednak podjąć decyzję o wspólnym życiu z nowym partnerem podczas pełni Księżyca w Rybach 18 września.

Przygotowanie roślin domowych do zimy. Podstawowe zasady, o których wiele osób nie wie

Przygotowanie roślin domowych do zimy. Podstawowe zasady, o których wiele osób nie wie

Dzień tygodnia, w którym nie należy umawiać się na wizytę u lekarza