Jak usunąć stare plamy z mebli

Prosta i niedroga metoda pomoże Ci pozbyć się brudu i tłustych plam na meblach.

Bez względu na to, jak ostrożnie będziesz obchodzić się ze swoimi meblami tapicerowanymi, prędzej czy później zabrudzą się i stracą swój pierwotny wygląd.

Oczywiście nie jest to powód, aby pozbyć się ulubionych rzeczy. Jeśli skorzystasz z usług profesjonalnej pralni chemicznej, to cię będzie dużo kosztować. Czy można samodzielnie wyczyścić meble tapicerowane wysokiej jakości?

Dziś chcemy się podzielić ciekawym i niedrogim sposobem na czyszczenie mebli tapicerowanych w domu. Wypróbuj, a Twoje meble znów będą wyglądały jak nowe.

Czyścimy meble w domu:

Czego potrzebujesz:

 • Dwie półlitrowe butelki z rozpylaczem
 • płynny detergent
 • Soda
 • woda
 • kwas cytrynowy
 • 1 Wsyp pięć łyżek sody do jednej butelki, a pięć łyżeczek kwasu cytrynowego do drugiej. Dodaj 40-60 gramów detergentu do kwasu cytrynowego.

  2 Napełnij obie butelki wodą nieco ponad połowę, zakręć butelkę i dobrze wstrząśnij. Twój domowy środek do czyszczenia mebli jest gotowy. Pozostaje tylko prawidłowo go nałożyć, aby pozbyć się brudu z mebli.

  3 Weź butelkę z sodą i rozpyl płyn na czyszczoną powierzchnię.

  4 Jeśli soda oczyszczona zatka butelkę z rozpylaczem, możesz po prostu skropić powierzchnię roztworem sody oczyszczonej.

  5 Następnie użyj płynu z drugiej butelki dokładnie w ten sam sposób. Piana powstająca w wyniku reakcji sody oczyszczonej z kwasem cytrynowym łatwo usunie najtrudniejsze plamy. Następnie po prostu wytrzyj brud wilgotną ściereczką.

  6 Ta prosta i niedroga metoda pomoże Ci pozbyć się brudu i tłustych plam.\

  Nową, rewolucyjna metoda naukowców przeciw tej choroby. Sukces jest bliski

  To metoda opisywania osobowości człowieka wyłącznie na podstawie grupy jego krwi. Coś jak horoskop, ale w medycznym wydaniu

  Ta metoda okazała się lepsza od jasnowidza. Co dokładnie zrobiła policja?