Jak rozwijały się losy aktorów popularnych brazylijskich seriali telewizyjnych

Seriale brazylijskie zaskakujące przeplataniem się fabuły, a emocje opalonych osób z żywą mimiką w kadrze były przyjemnością.

Na ekranach gromadziły się rodziny i wszyscy martwili się wydarzeniami z życia ukochanej postaci.

Jak przez lata rozwijały się losy aktorów brazylijskich seriali telewizyjnych i co teraz robią?

Aktorka Susana Vieira jest uznawana za brazylijski symbol seksu. Gwiazdę seriali „Tajemnica Tropikany” i „W imię miłości” rozpoznaje się po promiennym uśmiechu, który stał się znakiem rozpoznawczym celebryty.

W roli odtwórczyni roli silnych, pewnych siebie kobiet. W 2015 roku u aktorki zdiagnozowano raka. Mimo zabiegu gwiazda nie traci ducha i nadal pracuje w wieloczęściowych projektach. Kobieta z radością ujawnia sekrety piękna i przyznaje, że zwróciła się do chirurgów plastycznych, nie skąpi na pielęgnacji twarzy i corocznie uczestniczy w brazylijskim karnawale, dzięki czemu wygląda niesamowicie jak na swój wiek.

Gwiazda brazylijskiego serialu Vera Fischer jest uznaną królową piękności Brazylii w 1969 roku. Jej kariera rozwijała się w branży modelek, dopóki producenci nie dostrzegli talentu aktorskiego w blond piękności.

Rola Iveti w serialu „Clone” powróciła do dawnej popularności, gdy miała ponad 50 lat. Do 2012 roku artystka wystąpiła w programie telewizyjnym. Potem gwiazdę wyprzedziła sława niepoważnej damy, która ma romans z młodszymi od niej mężczyznami. Vera rozczarowała się pracą w programach telewizyjnych i popadła w depresję. Teraz aktorka pracuje w teatrze i dzieli się swoimi osiągnięciami zawodowymi z subskrybentami sieci społecznościowych.

Twórcze przeznaczenie brazylijskich aktorów seriali jest często związane z rolami, które odgrywają. Aktorka Leticia Sabatella zagrała skromną wschodnią kobietę Latifę w serialu „Clone”.

Kariera aktorki o włoskich korzeniach po negatywnej bohaterce projektu „Drogi Indii” zaczęła podupadać.

Brazylijska aktorka serialu telewizyjnego Caroline Dieckmann została zapamiętana z wzruszającej sceny w programie telewizyjnym „Więzy rodzinne”, kiedy ogoliła głowę w kadrze.

Performerka lat 2000 pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych brazylijskich aktorek, ale nie występuje w wielu filmach. Caroline koncentruje się na rodzinie, jest szczęśliwa z mężem i wychowuje synów. Teraz artystka ujawniła się jako blogerka i prowadzi stronę na Instagramie, gdzie zadowala subskrybentów swoimi zdjęciami.

Aktorka Gloria Pires stała się popularna po serialu Tajemnica Tropikany, w którym zagrała role bliźniaczek Ruth i Raquel. Warto zauważyć, że początkowo scenariusz nie zrobił wrażenia na celebrytce, a po sfilmowaniu Gloria została nazwana „królową telenoweli”.

Filmografia gwiazdy zaczyna się w 1968 roku i składa się z ponad 20 seriali telewizyjnych.

Losy aktorów brazylijskich seriali często przeplatają się z ich życiem osobistym. Murilo Benicio jest znany z ról 3 braci bliźniaków, którzy stali się tym samym klonem, który nadał nazwę serii o tej samej nazwie.

W serialu „Clone” poznał aktorkę Giovannę Antonelli, w związku z którą Murilo Benicio miał syna. Jednak para rozpadła się z powodu zazdrości. Później ponownie spotkał się na planie z Deborah Falabella, z którą wcześniej wystąpił w filmie „Clone”.

Brazylijska aktorka Giovanna Antonelli stała się popularna po serialu „Clone”, w którym zagrała Jadi.

Od 20 lat aktorka praktycznie się nie zmieniła, chociaż została matką 3 dzieci. Aktorka nadal starannie dopracowuje wizerunek każdej postaci i przyznaje w wywiadach, że jest szczęśliwa, gdy widzi na ulicach ludzi kopiujących styl jej bohaterek.

Aktorka jest nie mniej pożądana niż u progu swojej kariery. Występuje w teatrze, występuje w filmach telewizyjnych i prowadzi działalność charytatywną.

W swojej ojczyźnie Antonio Fagundes jest znany jako najbardziej czytany aktor w Brazylii, który kręci filmy ze swoimi ulubionymi fragmentami książek dla subskrybentów Instagrama.

Teraz gwiazda ma 70 lat i minione lata uważa za swój plus. Twórcze przeznaczenie aktora wciąż się rozwija, a filmografia jest uzupełniana nowymi projektami.

Kariera Carli Diaz rozpoczęła się od roli Khadija w filmie telewizyjnym „Klon”, w którym gwiazda wystąpiła jako dziecko. Za swoją pracę nad serialem celebrytka otrzymała nagrody dla najlepszej młodej aktorki.

Aktorka woli milczeć o swoim życiu osobistym. Z kanciastej nastolatki aktorka zmieniła się w piękność, która przyciąga rzesze fanów.

Babcia nie wie, ale naprawdę chce się dowiedzieć, co wydarzyło się w pokoju jej wnuków. Kto tam był

Babcia nie wie, ale naprawdę chce się dowiedzieć, co wydarzyło się w pokoju jej wnuków. Kto tam był

Facet sfilmował czarny pierścień unoszący się na niebie. Co to mogło być