Jedyne dziecko w rodzinie nagle dowiaduje się, że ma 30 braci i sióstr

Niedawno w TikTok pojawił się nowy trend, w którym użytkownicy opowiadają, jakie rodzinne sekrety przypadkowo odkryli, wykonując test DNA.

Jest wiele niesamowitych historii, ale żadna z nich nie może się równać z tym, co ujawnił bohater tego materiału.

Użytkownik TikTok, Andy Nabil, spędził całe życie ze świadomością, że nie ma braci ani sióstr.

Ale w grudniu wszystko się zmieniło.

Facet postanowił dowiedzieć się trochę o swoich przodkach i zwrócił się do firmy, która wykorzystując DNA klienta stworzyła mapę, na której mieszkali jego przodkowie, a nawet rodzaj drzewa genealogicznego.

Kiedy Andy dostał wyniki, zauważył dziwny moment w rubryce „rodzice”.

Ojciec biologiczny w żaden sposób nie odpowiadał opisowi swojego taty, którego zna od urodzenia.

Okazało się, że biologiczny ojciec był dawcą nasienia, z którego rodzice Nabila korzystali, gdy nie mogli począć dziecka. Ale to nie jest najdziwniejsze.

Badając ten problem, Andy natknął się na artykuły o tym, jak jego biologiczny ojciec wyjechał na wakacje do Meksyku … z 15 dziećmi, które urodziły się dzięki jego materiałowi genetycznemu.

W szoku facet próbował zrozumieć, ilu ma jeszcze krewnych.

W efekcie okazało się, że Nabil ma jeszcze więcej braci i sióstr – zaledwie 30 osób. Co więcej, jest praktycznie najstarszym, drugim dzieckiem, które urodziło się od dawcy – pisze Mirror.

Andy opowiedział swoją historię tydzień temu, a wideo natychmiast stało się wirusowe. W tym czasie obejrzano go półtora miliona razy. Okazało się, że obcy z internetu wiedzą o „rodzinie” znacznie więcej niż sam facet.

@kingnabil69

#stitch with @meezersqueezer #greenscreen My AncestryDNA story and the most insane weekend of my life. #stitch #ancestrydna #siblings #23andme

♬ original sound – Andy Torrey

Jeden magiczny dzień czeka na wszystkich w marcu. Kiedy

Facet sfilmował czarny pierścień unoszący się na niebie. Co to mogło być

Syn postanowił zadowolić swoją matkę i wyremontował jej łazienkę