Jak numer mieszkania wpływa na nasze życie

Znając „charakter” swojego domu (albo potencjalnego domu), możesz określić, czy pasuje on do Ciebie.

Oto jak obliczyć numer domu lub mieszkania:

Napisz numer swojego domu (mieszkania). Na przykład, nr 1704. Następnie dodaj wszystkie cyfry:

1 + 7 + 0 + 4 = 12. 1 + 2 = 3. Twoja liczba to 3. Jeśli masz mieszkanie, musisz podać numer mieszkania, a nie domu!

Znaczenie:

1.

Osoby, które mieszkają w mieszkaniach lub domach o tej liczbie, są zwykle niezależne i samowystarczalne. Zawsze próbują się przebić — być liderami.

2.

Taki dom czy mieszkanie emanuje miękkością i elegancją. Jego mieszkańcy często pełnią funkcję doradcy w życiu codziennym. Wiedzą, jak rozwiązywać konflikty. Posiadają wielką cierpliwość, życzliwość, wrażliwość. Doceniają wygodę i ciszę.

3.

W tym domu zawsze panuje święto. Jego mieszkańcy są towarzyscy, pogodni i gościnni. Ważne jest, aby używali wyobraźni, wyrażali siebie, w tym twórczo.

4.

Jeśli potrzebujesz stabilności w życiu, mieszkanie o liczbie 4 – to dokładnie to, czego potrzebujesz. To wspaniały dom, w którym możesz zbudować fundamenty swojej przyszłości i spełnić swoje marzenie. Ludzie, którzy tu mieszkają, wiedzą, jak stawiać sobie cel i go osiągnąć, dlatego często im się to udaje.

5.

Liczba 5 wnosi energię ruchu i zmiany. Mieszkają tu osoby, które potrafią szybko myśleć i podejmować natychmiastowe decyzje. Są aktywne, niestandardowe i bardzo dociekliwe. Mają szerokie spojrzenie, chcą załatwić kilka spraw naraz i zawsze pomyślnie to robią.

6.

Dom lub mieszkanie z taką liczbą sprzyja harmonijnej relacji ze wszystkimi mieszkańcami. Ludzie, którzy tu mieszkają, ponoszą odpowiedzialność za wszystkie swoje czyny. Zwykle są uczciwi, dokładni, powściągliwi, ostrożni i pracowici.

Również dla nich bardzo ważne jest estetyczne piękno domu, dlatego jest w nim wiele kwiatów, obrazów, akcesoriów. Zwierzęta są tu lubiane.

7.

Dom jest dobry dla tych, którzy lubią mieszkać samotnie, pogrążać się w myślach. Ta przestrzeń jest odpowiednia dla studentów, pisarzy lub badaczy, ponieważ wibracja siódemki nastawia na ciągłe poszukiwania. Ponadto sprzyja rozwojowi intuicji, wizji, studiowaniu filozofii i metafizyki.

8.

W takich mieszkaniach należy utrzymywać równowagę duchową i materialną, pamiętając, że wzrost i rozwój duchowy poprawiają dobrobyt materialny. Mieszkańcy są uczciwi, odpowiedzialni. Często się zakochują, są wierni i oddani. Ósemka wzmacnia umiejętności organizacyjne, które przyczyniają się do dobrobytu materialnego.

9.

Ludzie w takich mieszkaniach chcą odnieść sukces we wszystkim. Starają się okazać wszechstronne zainteresowanie. Energia 9. zwiększa miłość i współczucie dla ludzi, zachęca mieszkańców do hojności. To w takich przestrzeniach można spotkać utalentowanych i kreatywnych osób, skłonnych do medytacji i uzdrawiania.

Dom w USA oddają za darmo, ale nikt nie wyraża chęci zamieszkania w nim z powodu historii o duchu

Nagle wchodzą dwie jego żony. Z dzieckiem

Jak mieszka Edyta Herbuś? Mieszkanie gwiazdy robi wrażenie