Jak Kate Middleton zainspirowała się stylem mody księżnej Diany

Księżna Diana była kochana przez publiczność, a jej modne obrazy są nadal omawiane na łamach magazynów, więc nie jest zaskakujące, że Kate Middleton i Meghan Markle były często porównywane do Diany.

Dziś oferujemy Ci jedne z najbardziej podobnych kreacji księżnej Diany i Kate Middleton.

Kluczowym strojem Diany na oficjalne wyjścia był garnitur ze spódnicą, a Kate praktycznie stała się ambasadorką mody czegoś takiego jak płaszcz.

Obie kobiety nie boją się jasnych kolorów.

Przykładem tego są te dwa różowe stroje. Księżna Diana pojawiła się w takim stroju w 1990 roku podczas wizyty w Westminster, a Kate w marcu 2015 roku w Londynie.

Diana pozowała w tej jasnoniebieskiej sukience w białe kropki na sesji zdjęciowej w Pałacu Kensington w październiku 1985 roku, a Kate znalazła kopię stroju z serii Alessandra Rich i pojawiła się w niej kilka razy.

Biel nie będzie nudna, jeśli dodasz do stroju odpowiednie detale i akcenty. Ta biała kurtka z kontrastującymi wykończeniami to jeden z eleganckich modeli Diany. Kate oddała hołd kultowemu wyglądowi, dopasowując płaszcz na gali w czerwcu 2019 roku.

Wizerunek Diany z obchodów Bożego Narodzenia w 1993 roku również zapada w pamięć. Kate wybrała strój w podobnym stylu w 2006 roku.

Innym formalnym kolorem garderoby, który zaakceptowały zarówno Diana, jak i Kate, jest delikatna lawenda. Diana pojawiła się publicznie w tym kostiumie podczas wizyty w Waszyngtonie w 1997 roku, a Kate zdecydowała się na sukienkę w tym samym kolorze w październiku 2018 roku.

W oficjalnej garderobie wiedzieli, jak znaleźć właściwe rzeczy.

W tym jasnoczerwonym garniturze ze spódnicą i luksusowymi złotymi guzikami Diana pojawiła się w październiku 1989 roku. Kate zdecydowała się na podobny, ale bardziej elegancki wygląd w kwietniu 2014 roku.

Na pierwszy rzut oka te sukienki nie są tak podobne, ale łączy je jeden szczegół – draperia na staniku.

Nawet wybierając stroje narodowe, Kate chce być taka jak jej teściowa. Ubrana w białą salwar kameez, Diana pojawiła się na uroczystej kolacji w londyńskim hotelu Dorchester w lipcu 1996 roku, podczas gdy Kate wybrała niemal nie do odróżnienia strój podczas swojej oficjalnej podróży do Pakistanu w październiku 2019 roku.

Widzieliśmy już, że zarówno Kate, jak i Diana wyglądają wspaniale w ubieraniu mocy, ale wyglądają oszałamiająco w prostych rzeczach.

Diana nie nosiła płaszczy tak często jak Kate, ale nadal były w jej garderobie. Diana miała na sobie dopasowany, lekki strój Catherine Walker z typową szeroką linią ramion z lat 80. podczas wizyty we Włoszech w 1985 roku. Jest wiele momentów, kiedy Kate pojawiała się publicznie w płaszczu.

Ale ten strój, choć klasyczny, nie jest prosty, zwłaszcza w jaskrawej czerwieni!

Co powiedziała księżna Diana Camille, gdy dowiedziała się o romansie swojego męża

Osiem zasad rodziny królewskiej, których nie przestrzegała księżna Diana

Dziecko w wózku nie miało pojęcia, że stanie się znane całemu światu