Horoskop na 5 listopada 2020. Co nas czeka

Baran

Baran nie powinien spodziewać się spokojnego dnia. Istnieje duże ryzyko poniesienia konsekwencji własnych niedociągnięć, podwójnych standardów, braku profesjonalizmu lub braku szacunku dla autorytetów, a także narażenia na gniew wpływowych sił lub rodziny. Przed Tobą trudny czas, w którym należy intensywnie korygować błędy lub spłacać zadłużenie oraz naliczone odsetki.

Byk

W napiętej atmosferze tego dnia Byki mają doskonały punkt podparcia. Jeśli kiedyś byłeś niedoceniany, teraz tworzą się warunki, które pomogą naprawić sytuację. Możliwe jest przywrócenie praw lub pozycji. Nie musisz się martwić, los zrobi wszystko za Ciebie. Bardziej wartościowe, niż aktywa materialne są teraz dobra moralne — na przykład Twój autorytet zawodowy.

Bliźnięta

Dzisiaj Bliźnięta nie mają się czego obawiać, jeśli ich finanse, historia kredytowa i podatkowa są w porządku. Ostrożne, cierpliwe i rozważne osoby spod tego znaku będą mogły otrzymywać dywidendy z inwestycji, a także płatności z tytułu ubezpieczenia, rekompensaty lub inne premie.

Rak

Dziś ważne jest, aby Rak dostrzegał swoje miejsce w ogólnej równowadze układów sił. Osoby, które bronią swoich praw osobistych, muszą trzymać się rozsądnych granic przy zgłaszaniu roszczeń. Przed Tobą trudny okres negocjacji, sporów sądowych, profesjonalnych rozważań. Jeśli chcesz zwyciężyć, przygotuj się na długą walkę.

Lew

Dziś wiele Lwów będzie zakładnikami długiej i trudnej historii. Może to być choroba przewlekła, odpowiedzialny projekt, przeprowadzka, wyczerpująca praca z dużymi obciążeniami. Nie jest wykluczony powtórny kryzys. Konieczne jest uwzględnienie nie tylko technicznej, ale także prawnej strony sytuacji. Ważny jest profesjonalizm asystentów.

Panna

Panny mają powody, by uwierzyć w siebie. Gwiazdy dają Ci szansę na nadrobienie straconego czasu. Nie bój się zaryzykować: właśnie w krytycznym momencie czeka na Ciebie powodzenie. Los przygotowuje cię na zwrot dawnych przywilejów lub otrzymanie długo oczekiwanej nagrody. Inwestycje w dzieci, w dom lub projekt kreatywny będą uzasadnione.

Waga

Dziś Waga będzie musiała zwrócić uwagę na sytuację mieszkaniową, sprawy rodzinne lub wydarzenia w kraju. Wysokie ryzyko ponownego wystąpienia konfliktów między krewnymi, właścicielami nieruchomości, różnymi pokoleniami i przedstawicielami różnych szczebli władzy. Niebezpieczne są wojny o spadek.

Skorpion

Dzisiaj Skorpiony nie mają sensu zawracać z drogi, zwłaszcza jeśli sytuacja jest już im znana. Wiele Skorpionów poczuje swoją siłę i śmiało wykorzysta trudną sytuację. Nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi (lub przymusową zapłatą za sukces) mogą być silne zmartwienia, awarie, wypadki drogowe, konflikty z nieznajomymi osobami, przedstawicielami władz.

Strzelec

Dziś sukces Strzelca zależy od zasobów — osobistych, wspólnych lub pożyczonych. Nie trzeba czekać na nowe źródła, korzyści są możliwe tylko kosztem oszczędności. Jeśli środki są ograniczone, będziesz musiał zadowolić się tym, co jest dostępne. Możliwa jest spłata zadłużenia, odszkodowanie za poniesione straty, restrukturyzacja zobowiązań.

Koziorożec

Dziś Koziorożce otrzymają nagrodę, rekompensatę. Podwójne zwycięstwo otrzymają ostrożne osoby spod tego znaku, które nie uległy pierwszej fali zmian i pozostały wierne swoim zasadom. Gwiazdy przywracają ci również dawną nieugiętość, ale zalecają ostrożniej pokazywać ją w partnerstwie lub konfrontacji: jest to bardzo potężna broń, czasami również niebezpieczna dla ciebie.

Wodnik

Wydarzenia dnia wzywają Wodnika do zamiany zewnętrznej słabości na wewnętrzną siłę, posiadania duchowej podpory. Inaczej możesz łatwo paść ofiarą wpływów zewnętrznych, a także negatywnych emocji: lęków, urazy, złych wspomnień, chęci zemsty. Przed Tobą trudny okres, kiedy będziesz zależny od ludzi, okoliczności, stanu zdrowia, błędów z przeszłości, szczegółów swojej dawnej biografii.

Ryby

Dziś wyczucie uporczywie podpowiada Rybom, że lepiej jest, aby płynęły z prądem, dyskretnie i niezauważalnie czerpiąc korzyści z wydarzeń. Ryby mogą polegać na opinii autorytetów (dawnych przyjaciół, kolegów) lub zaufać losowi. Korzystne będzie, pozostanie w dotychczasowym zespole, statusie zawodowym lub towarzyskim.

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości

Najlepsze i najgorsze miejsca na ukrycie pieniędzy w mieszkaniu

Znaki zodiaku, które mają problem z okazywaniem uczuć. Są skryte i nie uzewnętrzniają swoich emocji