Horoskop na 24 stycznia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Baran

Baranom lepiej odłożyć otwartą ekspresję na jutro, a dziś działać za kulisami i nie angażować się w autoprezentację.

Dzień pomaga ćwiczyć cierpliwość, „siedzieć w zasadzce”, pracować zdalnie. Jeśli jesteś przełożonym, warto zarządzać wydarzeniami z miejsca tajnego odosobnienia — na przykład gabinetu osobistego.

Byk

Dziś fantazje Byków zyskują na swoim znaczeniu. Równie bogata wyobraźnia może różnić się od ludzi, z którymi prowadzi się interesy.

W końcu wszystko może skończyć się sukcesem na szczególnie wielką skalę, a nie konkretnym efektem wizualnym. To dobry dzień na kontynuowanie znanej pracy (nie zabraknie inspiracji), ale nie najlepszy czas, by zacząć od zera.

Bliźnięta

Dziś Bliźnięta nie powinny realizować swoich osobistych celów, szczęście przyjdzie z powodu zaangażowania w zespół. Na przykład do znanej grupy sieciowej, wpływowej społeczności zawodowej lub rozgałęzionego klanu rodzinnego.

Lepiej nie być dumnym ambitnym samotnikiem ani w sprawach materialnych, ani w sprawach duchowych. Wsparcie lub posiadanie patronów jest podwójnie cenne w krytycznej sytuacji.

Rak

Raków utrzymuje dziś na powierzchni ich wiara lub sklepienie wierzeń. W komunikowaniu się z osobami lub grupą pomoże Ci cecha Twojego światopoglądu, lub edukacji, znajomość języka, wspólny znajomy będący patronem, nauczycielem.

Będzie można ponownie cementować sojusz, bronić się przed prasowaniem. Zwiększają się szanse na uspokojenie rozgniewanego partnera, na przychylność wyższych instancji, na zwycięstwo sądu za granicą.

Lew

Dziś Lwy będą musiały wziąć pod uwagę nie tylko utylitarne, ale także subtelne aspekty sytuacji: psychologiczne, duchowe. Być może test Twojej wiary lub wglądu. Jeśli zwykle masz skłonność do buntu przeciwko losowi, ten dzień da ci wewnętrzną siłę, by pogodzić się z niektórymi fatalnymi wydarzeniami i nieprzyjemnymi faktami — ale tylko po to, by uwolnić energię do prawdziwych, satysfakcjonujących działań.

Panna

Dla Panny ważne jest dzisiaj duchowe pokrewieństwo z konkretną osobą (partnerem, uczniem, nauczycielem, klientem lub rodziną, bliską duchowo wspólnotą). Dzień wzmacnia pragnienie podobnie myślących ludzi, daje szansę na ponowne złożenie przysięgi na wierność dawnemu związkowi lub staremu pomysłowi.

Waga

Dzisiaj Waga będzie przydatna w posiadaniu sztuki subtelnych postaw psychologicznych, gotowości do bycia częścią fabuły lub krajobrazu. Jeśli sytuacja jest nie do zniesienia, wystarczy przejść do równoległego świata — na przykład poprzez symulację choroby lub zanurzenie w pracy.

Jeśli sytuacja jest korzystna, nadszedł czas, aby zgłosić się na ochotnika do pomysłu, który cię przyciąga, na przykład, aby zostać wolontariuszem i zaangażować się w działalność charytatywną.

Skorpion

Dziś Skorpiony są kierowane przez talent i inspirację. Ponadto towarzyszy im szczęście. Ta kombinacja jest idealna do kreatywności, ale jest przydatna w innych obszarach działalności — na przykład w pedagogice lub biznesie.

Najmniej odpowiednim obszarem zastosowania twoich sił będzie rutynowa praca: w niej Twój potencjał pozostanie prawie niepotrzebny. Jeśli nie masz pilnych spraw, jest to idealny dzień na relaks.

Strzelec

W tym dniu Strzelcy powinni zorganizować sobie psychologiczny rozładunek: pozostać w domu lub w naturze, marzyć, słuchać muzyki, zanurzyć się w wirtualnym świecie. Dzień podkreśla wspomnienia, subtelne odczucia, tajemnice rodzinne, duchową granicę istnienia, pomaga ponownie poczuć przynależność do domowej atmosfery i narodowych podstaw. Jeśli masz dużo energii, lepiej wysłać ją do pomocy bliskim.

Koziorożec

Dziś Koziorożce są skryte, pasywne i bardzo wnikliwe: łatwo czytają znaki losu, rozwiązują tajemnice, czują tło wydarzeń, widzą duchową naturę różnych zjawisk. Wiele Koziorożców będzie wyróżniać się zwiększoną muzykalnością i tajnym sentymentalizmem. W osądach pojawi się tendencja do wychodzenia z ich cierpliwych przekonań, tylko niedoświadczeni Koziorożce będą opierać się na czyjejś mądrości.

Wodnik

Dziś Wodnicy są wrażliwi na psychologiczne lub moralne podłoże sytuacji. Materialnym wyrazem takich uczuć może być chęć spłacenia długów lub wzięcia udziału w jakimś projekcie charytatywnym. To dobry czas na rozdawanie starych rzeczy, wkład w dobry uczynek. Ważne jest, aby wiedzieć, że projekt nie jest bańką mydlaną, a Twoje darowizny pójdą zgodnie z przeznaczeniem.

Ryby

Dziś Ryby w rodzimym żywiole mogą uwolnić swoje naturalne pragnienie muzyki, filmu, poezji, mistycyzmu, religii, psychologii, wirtualnej gry. Emocjonalna egzaltacja jest możliwa. W takiej czy innej formie i na różną skalę, wszystkie ryby poczują swój udział w duchowo bliskiej społeczności. Ważne jest, aby nie była toksyczna: istnieje ryzyko ponownego samooszukiwania się lub wprowadzenia do pokusy innych ludzi.

Trzy najbardziej podstępne znaki zodiaku

Trzy najbardziej podstępne znaki zodiaku

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości