Horoskop na 21 lipca 2020. Co nas czeka

Baran

Dzień wpłynie na interesy rodzinne lub mieszkaniowe Baranów, sprawi, że inaczej podejdzie do dyskusji na temat kontrowersyjnej kwestii w kręgu bliskich. Możliwe jest życie na dwa domy.

Nie wyklucza się powtarzającego się konfliktu z jednym z rodziców lub z osobą autorytatywną (pracodawcą, szanowanym członkiem klanu rodzinnego, sąsiadem, mieszkańcem lub właścicielem wynajętego lokalu).

Byk

Dzień podrzuci Ci informacje i poprowadzi Cię do ludzi, którzy mogą zgłosić coś interesującego. Możliwe jest spotkanie ze starym przyjacielem, co nie jest zaskakujące: zbieg okoliczności sprawi, że przejdziesz lub przejedziesz zapomnianą trasą, zajrzysz do odległych krewnych, długoletnich sąsiadów, przyjaciela rodziny lub dzieciństwa.

Bliźnięta

Dzień Bliźniętom pomoże zmienić się w inny rodzaj zachowania lub myślenia. Gwiazdy sugerują, że radykalne zmiany nie są konieczne, ważne są tylko akcenty. Na przykład, trzeba zwrócić większą uwagę na sprawy finansowe, rodziny lub życia. Mogą wystąpić wahania, zwroty lub powielanie przy zakupach, płatnościach.

Rak

Pierwszy dzień cyklu słoneczno-księżycowego zachęca Rakom do skierowania spojrzenia wewnątrz siebie i zadawania sobie kilku pytań. Nadszedł czas, aby przemyśleć swój sposób komunikacji i zachowania, styl wyszukiwania informacji. Jednocześnie wymaga korekty znanego kręgu kontaktów lub sfery interesów osobistych, znanej trasy podróży lub trybu uczenia się.

Lew

Lwów ten dzień zaprasza do ważnych samotnych refleksji. Jeśli potrzebujesz alternatywnej myśli lub porady kogoś innego, najlepiej zapytać ukochaną osobę, której można zaufać. Przedmiotem refleksji mogą być przeszłe i przyszłe ścieżki związane z innymi krajami, edukacją, miejscem zamieszkania. Wskazane jest, aby nie spieszyć się z wyborem trasy podróży, trybu uczenia się, rodzaju transportu, języka komunikacji.

Panna

Atmosfera tego dnia pokrywa się z obecnym nastrojem Panna, rzuca im informacje zwrotne, niezbędne informacje i obrazy. Jeśli szukasz podpowiedzi lub nowego kąta, przyjaciel lub krewny pomoże. Warto pamiętać, że dostajesz tylko początkowe tezy, z których będziesz musiał w najbliższym czasie zacząć swoje wnioski.

Waga

Dzień pomaga Wagom uświadomić sobie ich osobiste cele, przyzwyczaić się do proponowanej roli lub sytuacji. Będzie więcej pytań niż zwykle, a czasami znajdziesz się przed przedłużającym się dylematem na przykład wyborem między dwojgiem ludzi lub równoważnymi strategiami. Możliwa jest osobista rozmowa, dialog krzyżowy lub równoległy. Ważna jest obecność lub opinia przełożonego, rodziców, partnera, autorytetu w wąskich kręgach osoby.

Skorpion

Skorpiony nie powinny zwlekać z negocjacjami i wizytami. Zwłaszcza jeśli chcesz przypomnieć sobie, poprosić o pomoc, zaoferować swoje usługi lub wyrazić warunki, kontynuować podróż, szkolenie, proces, odzyskać dyplom, uzyskać wizę lub znaleźć towarzysza podróży. Dzień nadaje się na osobiste spotkania z nosicielami autorytetu i tradycji, rodakami, przedstawicielami nauki, kultury, edukacji i prawa.

Strzelec

Dziś Gwiazdy sugerują Strzelcom rozmowę o bolesnym — lepiej, w intymnej atmosferze emocjonalnej. Jest to odpowiedni moment, aby porozmawiać z członkiem rodziny, klanu narodowego lub innej społeczności, która jest ci bliska, a także z osobą, która jest poświęcona Twojej prywatności i krytycznym zawiłościom Twoich spraw: psychologiem, lekarzem, prawnikiem, poręczycielem odpowiedzialnym za ochronę.

Koziorożec

Dziś im ważna jest opinia innej osoby. Warto słuchać słów partnera, klienta, konsultanta, krewnego, najemcy, kontrahenta. Być może zostaniesz poproszony o powrót do dialogu lub ponowne rozważenie umowy. Żarty innych ludzi mogą Cię zranić. Jeśli zaoferowano Ci wybór, lepiej poświęcić czas na co najmniej dwa tygodnie.

Wodnik

Dla Wodników dzisiaj słowo kolegi, lekarza, podwładnego, asystenta w gospodarstwie domowym przedstawiciela jakiejkolwiek usługi otrzyma znaczenie. Możliwa jest ścisła wymiana informacji z rodziną. Powód do rozmowy da niedokończoną sprawę. Nie będzie łatwo mówić o drażliwych tematach, ponieważ są one często omawiane w żartobliwym tonie.

Ryby

Ryb dzisiaj może ponownie przyciągnąć niestandardowy pomysł, cykl negocjacji lub twórczości literackiej. Możesz wrócić do przerwanej w zeszłym roku rozmowy z dzieckiem, do rozmowy z ojcem, pasją, przyjacielem, partnerem, osobistym asystentem. Dobrze jest omówić najbardziej intymne zawiłości, realia duchowe i psychologiczne, a także podstawy sytuacji mieszkaniowej i relacji rodzinnych, prawa do dzieci lub nieruchomości.

Trzy znaki zodiaku, które przez całe życie znajdują się pod opieką anioła stróża

Znaki zodiaku, których nikt nigdy nie może skrzywdzić

Jakie znaki zodiaku mają „złe oko”