Horoskop na 2 sierpnia 2020. Co nas czeka

Baran

Dziś Baran powinien być bardziej uważny na drodze: możliwy incydent, kłótnia, kradzież, drobne obrażenia, wyciek lub uszkodzenie. Gwiazdy wskazują, że kłopoty nie są przypadkowe, mogą być sygnałem tajnej słabości lub echem przeszłości. Nie wyklucza się zapłaty za zaniedbanie, pozbawienie, oszustwo lub nieudany żart.

Byk

W tym dniu Gwiazdy doradzają Bykom, aby porzucili nowe wydatki i umowy. Dzień może przynieść frustrację, straty, zepsucie rzeczy, wyciek pieniędzy, nieuczciwość kontrahentów. Przyczyny chaosu i szkód warto szukać w przeszłości. Być może doszło do bałaganu w sprawach lub nie udało Ci się wybrać partnera.

Bliźnięta

Gwiazdy ostrzegają o wysokiej wrażliwości, która może wyrażać się w zaostrzeniu bólu, wrażliwości psychicznej, nerwowych reakcjach na zewnętrzne ataki i prowokacje. Niebezpiecznie jest stać się zabawką swoich pasji i złych nawyków. Istnieje ryzyko urazów, zatruć. Twoja nietrwałość lub zwątpienie może zadziałać przeciwko Tobie.

Rak

Rakom w tym dniu trudno jest całkowicie oczyścić umysł z narzuconych wspomnień i skojarzeń inspirowanych z zewnątrz myślami. Istnieje ryzyko zagubienia się w swoich domysłach lub zewnętrznym przepływie informacji. Nie zaszkodzi jednodniowa przerwa, która pozwoli Ci zebrać ducha i dostroić się do pożądanej fali.

Lew

W tym dniu gwiazdy radzą Lwom, aby nie zmagały się z rozczarowaniem pomysłami i konkretnymi ludźmi. Takie uczucia są najlepszym motywatorem do zrzucenia balastu, który w przeciwnym razie pójdzie z Tobą w przyszłość. Nadszedł czas, aby uwolnić się od tajnego ciężaru w postaci fałszywych ideałów, wyimaginowanych przyjaciół, toksycznych dziewczyn i romantycznych związków „z duszkiem”.

Panna

Dziś Gwiazdy doradzają Pannom pod żadnym pozorem, aby nie reagowały na prowokacje i presję. Najlepszą taktyką jest brak poczucia winy. Warto również wykluczyć planowanie i raportowanie, spotkanie, wybór, podpisanie umowy.

Waga

Wagi w tym dniu nie powinny polegać na szczęściu i osobistym uroku. Problemy czekają dziś nawet na łatwych drogach. Zwiększa się ryzyko powikłań na drodze, starć z obcokrajowcami i nieznajomymi, odbierania usług o niskiej jakości w wątpliwych usługach.

Skorpion

Skorpionom ten dzień przygotowuje pułapki, których można uniknąć. Wiele zależy od taktyki biznesowej i osobistej w przeszłości: im rzadziej chodziłeś „zakrętami”, tym mniejsze ryzyko wpadnięcia w pułapkę. Dzień dotknie drobnych, ale dość delikatnych intymnych problemów. Możliwe są bezkrytyczne, ale wrażliwe straty.

Strzelec

Dziś Strzelcy nie powinni reagować zbyt boleśnie na kłótnie, ale nie zaleca się lekceważenia ich. Przypomną o stary nierozwiązany konflikt (na przykład rodzinny), a także wskażą słabe punkty partnera lub konkurenta. Gwiazdy przypominają, że w dobrej połowie przypadków czyjś atak będzie prowokacją, a inicjator może wkrótce zmienić zdanie lub stanowisko.

Koziorożec

Zamieszanie i zakłócenie są możliwe w najprostszych rzeczach. Wysokie ryzyko drobnych urazów, infekcji ran, złamań. Zwierzęta mogą się denerwować. Nieuczciwość lub zaniedbanie spowoduje problemy. W małych kłótniach pojawi się ukryta uraza.

Wodnik

W tym dniu Wodnikom lepiej uzbroić się w spokój i nie reagować na przypadkowe bodźce. Warto jednak wykazać wrażliwość na potrzeby bliskich osób: rodziców, dziecka lub pasji. Ich kaprysy mają dziś podłoże, mogą być podyktowane wewnętrznym napięciem, sekretną urazą lub złym samopoczuciem, które się nagromadziły.

Ryby

Dzisiaj Ryby nie powinny reagować na manipulacje bliskich, dzieci, partnerów lub klientów. Wszystko, co masz „przygotowane”, lepiej wyrazić jutro — i pamiętaj, że Twoja i czyjaś opinia wciąż się zmieni. Przyczyną ogólnego napięcia może być środowisko domowe, ale korzenie Twojej osobistej nerwowości będą w czymś innym, być może w poczuciu winy lub urazy.

Sama niezależność. Znaki zodiaku, które wiedzą swoje

Cztery znaki zodiaku, które z natury mają bardzo wysoką inteligencję

Znaki zodiaku, którzy nie są wobec siebie lojalni