Horoskop na 18 maja 2020. Co nas czeka

Baran

Baran nie powinien oczekiwać od siebie aktywności na początku dnia. Jest to niekorzystny czas dla biznesu, lepiej wstać godzinę później lub rozciągnąć zwykły poranny rytuał. Przed południem pojawi się energia, ale częściowo zmarnujesz ją na wahania.

Byk

Byki dzisiaj mogą znaleźć się w ślepym zaułku, z którego nie będą w stanie natychmiast się wydostać. Możliwe, że pozostaniesz w nim do nocy, a twój humor będzie się bardzo zmieniał. Nie można wykluczać gwałtownych zmian — od optymizmu i śmiechu do gniewu, smutku i rozpaczy.

Bliźnięta

Dziś Bliźnięta otrzymają „wiatr w żagle”, ale na początku dnia będą jeszcze na rozdrożu. Będziesz wahał się pomiędzy dwoma projektami, pomysłami lub wersjami jednego planu. Niezależnie od wyboru, dzień będzie ciekawy i niezwykły.

Rak

Dziś Rak może znaleźć się w pułapce, z której będzie musiał pilnie szukać wyjścia. Może to być spotkanie lub rozmowa kwalifikacyjna. Musisz być dyplomatą i strategiem. Konieczny jest staranny wybór tonu, argumentów, żartów.

Lew

Dzisiejszy dzień przedstawia dla Lwa możliwość wykazać się wiedzą, a także umiejętnością obcowania i elokwencją. Może pojawić się szansa na obcowanie z native speakerem lub potencjalnym partnerem. Pomysłowość, humor i umiejętność zachowania równowagi będą pomocne dzisiaj.

Panna

Dzisiaj Panny mogą niejednorazowo znaleźć się w ryzykownej sytuacji, ale na pewno nie będą się nudzić. Być może będziesz musiał „służyć dwóm panom”. Na skraju otchłani lub na krawędzi porażki będziesz musiał pilnie znaleźć niezwykłe rozwiązanie. Każde słowo może być źle zinterpretowane.

Waga

Dzisiaj Waga czeka na niezwykłe chwile w komunikowaniu się z ludźmi: równoległa rozmowa, dialog, rywalizacja w dowcipach, flirt. Zarówno sama Waga, jak i jej partnerzy czy oponenci mogą bardzo swoiście traktować humor i sprawiedliwość. Istnieje duże prawdopodobieństwo remisu, ponieważ siły są równe.

Skorpion

Dziś gwiazdy radzą Skorpionom nie koncentrować się na planach globalnych, ale starać się jak najszybciej radzić sobie z bieżącymi sprawami. Warto przygotować się na niecodzienną sytuację, na przykład potrzebę rozwiązania dwóch problemów jednocześnie, dokonania skomplikowanych wyborów lub komunikowania się w nietypowym formacie.

Strzelec

Dziś gwiazdy oferują Strzelcowi myślenie twórcze, a nie abstrakcyjne. Ostatecznym celem kreatywnego pomysłu powinno być jego wcielenie. Lepiej jest omawiać projekty, które mają praktyczne zastosowanie. Jeśli nie stawiasz przed sobą wielkich celów, możesz cieszyć się niestandardową komunikacją.

Koziorożec

Koziorożce potrzebują dziś ostrożności w relacjach, szczególnie na spotkaniach biznesowych i rodzinnych, w rozmowach na temat mieszkań i nieruchomości. Słabym punktem typowych Koziorożców będzie poczucie humoru. Nie jest konieczne prowadzenie równoległych negocjacji bez przygotowania i ubezpieczenia.

Wodnik

Ten dzień jest pełen ciekawych informacji i niekonwencjonalnych relacji. Ważne jest utrzymywanie kontaktów biznesowych i rozwój osobisty. Nie warto ograniczać się do jednego źródła informacji, aby mieć materiał do porównań i podstawę wyboru.

Ryby

Dzisiaj Rybom nie jest łatwo robić zakupy, zawierać transakcje i rozliczać rachunki. Wszędzie jest możliwy wybór, pytanie, test lub wątpliwość. Może wystąpić zamieszanie w przekazywaniu informacji. Nie warto wydawać dużo pieniędzy na raz.

https://slowo.org.pl/babcia-znalazla-na-zlomowisku-stare-ksiazki-o-harrym-potterze-a-po-12-latach-okazalo-sie-ze-sa-prawdziwym-skarbem/

Jak pozbyć się zapachu w lodówce