Horoskop na 11 sierpnia 2020. Co nas czeka

Baran

Dziś głównym celem Barana jest równowaga w relacjach z poszczególnymi osobami i społeczeństwem jako całością. Wzajemnej potrzebie dialogu towarzyszą trudności komunikacyjne. Szczególną delikatność wymaga kontaktu z bliskimi (rodziną, mężem), powiernikiem (np. prawnikiem) i starymi znajomymi: współpracownikami, klientami, kierownictwem, starymi wrogami.

Byk

Dziś Byków zawiedzie ich idealizm lub nadmierność cudzych żądań, na przykład klientów. Wszystko może zacząć się od pragnienia doskonałości w drobiazgach. Bezpieczniej jest trzymać się „złotego środka”: przekraczając granicę, możesz zmienić zasady, zacząć działać przeciwko swoim przekonaniom i honorowi zawodowemu. Maniakalne poszukiwanie ideału jest podwójnie szkodliwe w sprawach prawnych, w zabiegach kosmetycznych i medycznych.

Bliźnięta

Dzień pomoże Bliźniętom utrzymywać równowagę psychiczną, atrakcyjny wizerunek i równowagę w związku, unikając zniekształceń estetycznych. Nawet jeśli jesteś uzależniony, na przykład, poddany miłości lub kreatywnej ekscytacji – będziesz w stanie utrzymać się na krawędzi konwencjonalnych kanonów lub nie zdradzić własnego instynktownego poczucia proporcji. Strona materialna jest dziś mniej stabilna, możliwe są straty.

Rak

Dzisiaj Raki są narażone na zawyżone żądania innych osób, w tym partnerów, klientów i gospodarstw domowych. Możliwe są znane Ci wybuchy władzy, autorytarności lub bigoterii, roszczeń terytorialnych i innych. Nie odbędzie się bez przesady i zniekształceń każdy akt świeckiej komunikacji: wizyta, spotkanie, prezentacja, przyjęcie gości. To nie jest dobry moment, by entuzjastycznie udowodnić swoją rację.

Lew

W tym dniu Lwy będą miały naturalne pragnienie, aby wziąć udział w ciekawym wydarzeniu. Jednak wiele Lwów może podlegać innym nastrojom, takim jak wpływ rodziny lub strach przed własnym zdrowiem. Gwiazdy wskazują, że dziś nie ma idealnego wyboru, możliwy jest tylko kompromis. Aktywny tryb życia przyniesie pewne niedogodności, a daleko od zewnętrznego zgiełku można poczuć smutek i samotność.

Panna

Gwiazdy przypominają Pannom o ryzyku dodatkowych kosztów. Dobre intencje związane z oszczędzaniem lub przestrzeganiem ścisłej diety w tym dniu są utrudnione przez duże apetyty. Być może dzisiaj będziesz musiał okazać hojność, spełnić zbędną obietnicę. Zwiększy się pragnienie prestiżu lub zainteresowanie zadośćuczynieniem. Wymiana lub transakcja wydaje się opłacalna. Rodzice nie będą w stanie oprzeć się chęci rozpieszczania dzieci.

Waga

Dzisiaj Waga jest wrażliwa na naruszanie swoich praw, w tym rodzinnych, i nie jest gotowa poświęcić swoich potrzeb. Zadowolenie z małych rzeczy będzie trudne nie tylko w zakresie materialnym, ale także w płaszczyźnie moralnej — na przykład nie pogodzisz się z uciskiem i upokorzeniem. Konflikty dnia mają podstawy ideologiczne, etyczne lub prawne.

Skorpion

Dziś Gwiazdy doradzają Skorpionom, aby trzymali się z dala od cudzych spraw, ale wyciągają z nich przydatne lekcje. Wiele z tego, co zobaczyłem, przyda się Tobie — na przykład techniki szybkiego rozwiązywania problemów roboczych lub udzielania pilnej pomocy. Jeśli chcesz pokazać rodzinną, partnerską lub inną solidarność, musisz zaangażować się w rozwiązywanie problemów innych ludzi, ale lepiej nie angażować się w rolę, którą Ci narzucono.

Strzelec

Dziś Strzelcy potrzebują towarzystwa. Duch partnerski lub zespołowy okaże się ważniejszy niż osobisty sukces. Popularność wśród przyjaciół podniesie Twoją ocenę w oczach innych. Trudności przyczynią się do materialnych pytań. Lepiej powstrzymać się od inwestycji, pożyczek, udziałów: zwiększy to istniejące obciążenia i ryzyko, zwłaszcza jeśli osobiście jesteś odpowiedzialny za wspólne zasoby.

Koziorożec

Dziś Koziorożcom szkodzi autorytarności. Będzie ona postrzegana szczególnie negatywnie, jeśli nalegasz na swoje prawa lub próbujesz zasadzić swoją wiarę. Zamiast uciskać swoje wartości, gwiazdy radzą Ci zachować neutralność za wszelką cenę. Lepiej nie kłócić się z domowymi, szefami. Aktywnie bronić swojego terytorium trzeba tylko w wyjątkowym przypadku bezpośredniego ataku lub naruszenia umowy.

Wodnik

Dziś Gwiazdy ostrzegają Wodników o problemach z prawem lub konflikcie z obcą kulturą. Jeśli takie starcia miały miejsce w przeszłości, wrócą śmiertelnie. Może być konieczne potwierdzenie wiedzy, praw, wizy, obywatelstwa. Nie jest to najlepszy moment, aby przezwyciężyć spory prawne, wyrazić swoje przekonania, znaleźć partnera, nauczyciela lub patrona, rozpocząć podróż lub emigrację.

Ryby

Dziś nawet nieszkodliwe przygody są niebezpieczne dla Ryb. Małe zakłócenia, lokalne konflikty i inne „drobiazgi życiowe” mogą być drogie. Ryzykowne są umowy, transakcje, pożyczki i inwestycje z myślą o odległej przyszłości. Jednak dziś warto poradzić sobie z przeszłymi nieudanymi decyzjami: istnieje szansa na naprawienie sytuacji, choć z częściowymi stratami.

Trzy znaki zodiaku mają niesamowitą intuicję

Znaki zodiaku, na które w maju 2020 roku czekają przełomowe chwile w życiu

Znaki zodiaku, które wzbogacą się tego lata