Horoskop na 10 października 2020. Co nas czeka

Baran

Gwiazdy zalecają odważnie zająć się dawnymi, skomplikowanymi sprawami. To w nich czeka na Ciebie nieoczekiwane szczęście — pod warunkiem, że wchodząc na pole minowe, zamiast impulsywności, zdobędziesz się na intuicję, ostrożność i umiejętność słuchania.

Byk

Dzień nadaje się do wznawiania wszelkich negocjacji, od rodzinnych po biznesowe, a także do spotkań z dawnymi znajomymi. Znalezienie wspólnego języka z przypadkowymi osobami nie będzie problemem. Jeśli zostaniesz zaproszony do dialogu, lepiej odpowiedzieć natychmiast.

Bliźnięta

Dzisiaj Bliźnięta nie potrafią się obejść bez wyczucia lub asystentów, którzy są dobrze zorientowani w ukrytych zawiłościach sprawy. Prawdopodobieństwo ich znalezienia jest większe wśród starych znajomych, na przykład byłych kolegów. Gwiazdy zalecają korzystać ze sprawdzonych narzędzi.

Rak

Rak nie powinien przegapić dobrego dnia, aby jasno wyrazić swoje stanowisko. Okoliczności sprzyjają wznowieniu negocjacji, cyklu wykładów lub konsultacji. Odpowiedni dzień na powtórną lub opóźnioną prośbę, oświadczenie, komentarz. Brak odpowiedniej reakcji nie jest powodem do niepokoju: Twoje słowa bez wątpienia zostaną wysłuchane.

Lew

Okoliczności dnia umożliwiają Lwom bliższe komunikowanie się z rodziną, rodakami lub pełnomocnikami, a także zanurzenie się w badanie archiwów na ten temat. Jeśli nie ma pilnych powodów do refleksji, dziś jest odpowiedni dzień na czytanie książki, obejrzenie serialu telewizyjnego, prowadzenie dziennika.

Panna

Dziś gwiazdy zapraszają Panny na spacer w zapomniane miejsca. Wycieczka może być też wirtualna — najważniejsze jest to, że wywołuje w Tobie głębokie emocje i wspomnienia. Ten dzień sprzyja różnorodnym ponownym badaniom, poszukiwaniu dodatkowych informacji, nawiązaniu kontaktu z przyjaciółmi, rodziną, sąsiadami, starymi znajomymi.

Waga

Waga czeka dziś na aktualizację informacji finansowych lub podatkowych. To dobry moment, aby ponownie porozmawiać o zarobkach lub innych dochodach, odsetkach, rabatach, kompensatach, niuansach kredytowych. Dobry czas na biznes i wydatki.

Skorpion

Dziś naturalna intuicja Skorpiona wyostrza się. Dzięki niej będzie w stanie dobrze wyczuwać ludzi i łatwo poruszać się w określonych okolicznościach. Jednocześnie jego głównym motywem będą jego własne pilne potrzeby. Większość Skorpionów z powodzeniem będzie polegać na swojej osobistej elokwencji, starej wiedzy, posiadaniu ważnych informacji, umiejętnościach językowych.

Strzelec

Ten dzień pomoże Strzelcom zagłębić się w zawiłości spraw rodzinnych i finansowych, a także we wszelkich szczegółach budzących niepokój. Nadaje się do korespondencji prywatnej, stwarza odpowiednią atmosferę do prywatnych konsultacji i dyskusji na drażliwe tematy.

Koziorożec

Koziorożec nie powinien przegapić dobrego czasu na komunikowanie się na ważne tematy. Dziś wzajemne zainteresowanie rozmową rośnie, a jednocześnie poprawiają się Twoje osobiste pozycje w dialogu.

Wodnik

Dziś Wodnik może bezpiecznie rozmawiać o sprawach codziennych i biznesowych, ale nie osobistych, ponieważ w rozmowie na prywatne tematy w każdej chwili ryzykujesz być narażony na potencjalny cios (raczej w przyszłości niż teraz). Nie warto wchodzić w szczegóły dotyczące biografii zawodowej.

Ryby

Dziś Ryby są w korzystnej sytuacji, mają szansę nadrobić stracony czas lub poprawić błąd. Aby odnieść sukces, wystarczy odświeżyć pamięć o tym, co już znasz, na przykład podstawy języka obcego.

Nie trzeba odkładać rozmowy, gdzie główną rolę odgrywa autorytet twój lub kogoś innego: spotkanie z nauczycielem, rozmowa z dzieckiem. Dzień odpowiedni na kontakty z zagranicznymi instytucjami, placówkami edukacyjnymi.

Znaki zodiaku, którym przeznaczenie szykuje trudności w podeszłym wieku

Trzy najbardziej podstępne znaki zodiaku

Znaki zodiaku, które nie mają szczęścia w miłości