Horoskop miesięczny na lipiec 2022. Сo gwiazdy przygotowały dla każdego znaku zodiaku

Lipiec jest miesiącem sprzyjającym, jednak aktywność fizyczna jest nieco zmniejszona, gdyż od 5 lipca Mars wchodzi pod znak Byka, gdzie ma status wygnania.

Ten tranzyt pomoże spowolnić rozwój niektórych projektów, ludzie będą mieli silne pragnienie zatrzymania się, relaksu, stworzenia wokół siebie spokoju i komfortu.

1 lipca harmonijny aspekt Słońca z Jowiszem, który z powodzeniem można wykorzystać do przełomu w biznesie, rozwiązania kwestii prawnych, uruchomienia reklamy, ponieważ energie Marsa do 5 lipca są celowe i obie planety są w znaku Barana — idealny okres dla wszelkich przedsięwzięć, wyjazdów za granicę, szukania ochrony i patronatu.

Od 2 lipca Neptun, planeta duchowości, mistycyzmu, kreatywności, wchodzi w ruch wsteczny do 4 grudnia 2022 roku.

W skali globalnej okres ten będzie naznaczony aktywizacją ukrytych międzypaństwowych procesów i intryg. Faza wsteczna ruchu planety kieruje energie do wewnątrz — prawdziwe cele nie są reklamowane, aktywność staje się niewidoczna.

Z drugiej strony, podczas retrogradacji Neptuna, wiele osób rozwija głębokie zainteresowanie okultyzmem i zjawiskami nadprzyrodzonymi, a osoby oświecone osiągają wyższy poziom duchowej świadomości i wewnętrznego rozwoju.

2 lipca 2022 będzie dla wielu kamieniem milowym. Oprócz zmiany faz ruchu Neptuna, w tym dniu występuje napięty aspekt dwóch walczących planet — Marsa i wstecznego Plutona. Działalność wojskowo-polityczna będzie w tym czasie bardzo agresywna. Siłami napędowymi może być walka o władzę, zazdrość i pragnienie zemsty, chęć uzyskania maksymalnego zysku w jakikolwiek sposób. W tym okresie wcześniejsze działania mogą stwarzać przeszkody, a pojedynek może szybko przerodzić się w fizyczny konflikt, z użyciem broni lub przedmiotów przebijających. Świadome osoby mają szansę przekształcić intensywny potencjał tego dnia w pozytywną energię, która może prowadzić do wspaniałych osiągnięć.

Od 5 lipca do 20 sierpnia stopień napięcia spada — Mars porusza się w Byku. Okoliczności sprzyjają rozwiązywaniu spraw domowych, spraw rodzinnych, prac domowych, a także gromadzeniu środków.

Tego samego dnia, 5 lipca, Merkury wkracza w znak zodiaku Rak. Tranzyt przyczynia się do kształtowania intuicyjnego myślenia, ludzie stają się cichsi, zajęci sprawami czysto osobistymi. Do 19 lipca nie jest to efektywny okres na aktywność intelektualną, wszelkie prace wymagające szybkiej reakcji, dokładności obliczeń.

9 i 10 lipca Merkury jest w napięciu z Jowiszem iw połączeniu z Czarnym Księżycem. W dzisiejszych czasach ilość fałszywych informacji znacznie wzrośnie. Również okres kryzysu w relacjach z bliskimi, z bliskimi i przyjaciółmi. Wzrasta niepokój, śnią się złe sny, lęki powstają z podświadomości.

13 lipca — Pełnia księżyca w Koziorożcu, dzień pełen energii, możliwe staje się zrealizowanie każdego z twoich planów. Dzień jest podstawą pozostałej części miesiąca księżycowego, więc wymagana jest samodyscyplina, duża część odpowiedzialności za słowa i czyny.

13 lipca Venus w harmonijnym aspekcie z retro Saturnem pomaga uporządkować sprawy w zakresie relacji osobistych i biznesowych, przeprowadzić konstruktywne negocjacje i znaleźć wspólne rozwiązanie, które będzie przydatne dla wszystkich. Pomysły, projekty i propozycje będą wspierane przez zespół, jeśli nie będą sprzeczne z prawem.

Ciekawym dniem 14 lipca jest napięcie Wenus i Neptuna, ale harmonijny aspekt między Merkurym a Uranem: toksyczne związki można łatwo przyciągnąć. Wiele osób rozumie głową, że nie należy angażować się w miłosną przygodę, ale pragnienie nowości i pragnienie świeżych doznań przyćmiewa umysł. Staraj się unikać alkoholu i leków zmieniających umysł — w tym przypadku możesz uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

16 lipca Słońce łączy się z Merkurym, a 17 lipca Merkury jest w harmonii z retro-Neptunem — czasem inspiracji, aktywacji sfery emocjonalnej i zmysłowej, produktywnej aktywności twórczej.

18 lipca o 04:32 czasu kijowskiego Wenus wchodzi w znak Raka, a Słońce w harmonijnym aspekcie z retro Neptunem to dzień sprzyjający, szczególnie dla romansów, relacji rodzinnych i rozwiązywania głęboko osobistych problemów.

Merkury wkracza do Lwa 19 lipca o godzinie 14:35 – głowa jest czysta, w najbliższych dwóch tygodniach pojawi się mnóstwo kreatywnych pomysłów. To doskonały czas na prezentacje, premiery reklamowe, imprezy towarzyskie.

20 lipca Słońce jest w opozycji do retro-Plutona – tego dnia działają destrukcyjne energie. Aspekt może przyczynić się do wzmocnienia negatywnych procesów w skali globalnej. Możliwe są także pertraktacje rządu światowego w celu zmiany istniejącej sytuacji. Dzień przemian, przejście do kolejnego etapu życia. Najprawdopodobniej procesom towarzyszą ciężkie stany emocjonalne.

22 lipca o 22:07 Słońce wraca do swojego domu — w znaku Lwa. Ten tranzyt z pewnością przyniesie wiele jasnych i szczęśliwych dni.

23 lipca to pomyślny dzień, Merkury w harmonijnym aspekcie z Jowiszem pomoże w rozwiązywaniu problemów prawnych, a także pomoże we wszelkich sprawach związanych z zagranicą i szkolnictwem wyższym.

25 lipca to trudny dzień, Wenus w napięciu z Jowiszem utrudnia obiektywne skorelowanie swoich pragnień z otaczającą rzeczywistością.

26 lipca to czas konfliktów, Merkury i Mars są w napięciu, co może przyczynić się do pogorszenia relacji, których podstawą jest majątek lub odsetki pieniężne.

27 lipca to dzień krytyczny dla sfery miłości, relacji romantycznych i rodzinnych. Wenus łączy się z negatywnym punktem karmicznym – Czarnym Księżycem, porusza najbardziej bolesne tematy.

28 lipca Księżyc w nowiu w Lwie przyniesie powitalne aktualizacje, przywróci optymizm.

Od 29 do 31 lipca są pracowite dni, które wymagają dbałości o szczegóły, przestrzegania zasad i przepisów. Merkury w napięciu z Uranem i opozycji z retro Saturnem to w dzisiejszych czasach czas przeszkód i trudnych wyborów.

Zapalenie wątroby niewiadomego pochodzenia. WHO podaje ponad 900 przypadków u dzieci

Poślizgnął się na marmurze. Patriarcha Cyryl upadł podczas konsekracji świątyni w Noworosyjsku

Jakich roślin nie można sadzić obok pomidorów. Stracisz cały plon