Gratulacje płyną z całej Polski. Aleksandra Domańska urodziła

Aleksandra Domańska w końcu urodziła. Kobieta napisała o tym na swoim Instagramie. Napisała bardzo wzruszający post.

„Niech płyną przeze mnie wszystkie emocje. Każda przynosi coś innego i każda mija. Po to, żeby zaraz wrócić. I takie to życie. I tak w koło Macieju” – czytamy fragment.

Zdjęcia, które Ola dodała na swoim Instagramie są bardzo emocjonalne.

Na jednym z nich dziewczyna karmi piersią noworodka, podczas gdy ona płacze.

Najdroższa najbliższa i nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba. Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki. Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna. I nie – nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego co podpowiada Ci Twój umysł jesteś super dzielna – napisała Aleksandra.

Napisała również:

Nie obchodzi mnie ile błędów popełniłaś Twoim zdaniem, lub ile osiągnęłaś lub czego nie osiągnęłaś, czy się odważyłaś czy się nie odważyłaś, boisz się lub nie boisz, umiesz nie umiesz, zdobyłaś nie zdobyłaś… Jesteś. Może niech to na dziś wystarczy? Że jesteś. Jestem. Jestem. Jestem Tobą, Ty mną. Jedną rękę kładę na splocie słonecznym, drugą na sercu. Wdech, wydech, wdech, wydech. Niech płyną przeze mnie wszystkie emocje. Każda przynosi coś innego i każda mija. Po to, żeby zaraz wrócić. I takie to życie. I tak w koło Macieju.

Młodej mamie i jej dziecku życzymy zdrowia i szczęścia.

Serial „M jak miłość” opuszcza słynna aktorka. Co się stało

Minister Zdrowia zabrał głos w bardzo ważnej sprawie. Co z dniem Wszystkich Świętych

Aby róże nie zamarzały zimą, potrzebują odpowiedniej pielęgnacji jesiennej