Gdzie pieniędzy nie można przechowywać w domu? Pięć miejsc, które przyciągają ubóstwo

Wiele osób woli trzymać swoje oszczędności w domu.

`Warto zauważyć, że gotówka jest bardzo kapryśną sferą życia. Jest kilka miejsc, w których nie zaleca się oszczędzania pieniędzy, aby nie zatracić się w branży finansowej.

Przechowywanie pieniędzy musi być nie tylko bezpieczne, ale także energooszczędne. Ezoterycy radzą chować pieniądze w południowo-wschodniej części domu lub mieszkania, ponieważ istnieje strefa bogactwa.

W domu jest pięć miejsc, w których nie zaleca się utrzymywania finansów, w przeciwnym razie wasz kapitał zacznie spadać. Ponadto miejsca te są dobrze znane włamywaczom, jeśli będą w stanie włamać się do mieszkania.

Pięć miejsc, gdzie nie można zaoszczędzić pieniądze:

Korytarz zbiera dużo negatywnej energii, która przenika przez próg domu. Zła energia nie musi przecinać się z przepływem pieniędzy w mieszkaniu, więc korytarz nie nadaje się do przechowywania gotówki.

Nie zaleca się oszczędzania dużych pieniędzy w części sypialnej. Pieniądze w sypialni wpadną w stan hibernacji i nie będą się gromadzić. Niektórzy eksperci doradzają, abyście położyli pierwszą płacę na jedną noc pod materacem, ale potem musicie znaleźć inne miejsce.

W wielu filmach można zobaczyć pieniądze zakopane w muszli klozetowej. Jednak łazienka i toaleta to niewłaściwe miejsca do przechowywania oszczędności. W tej strefie pieniądze będą po prostu „płynąć” od ich właścicieli.

Książki, urządzenia elektryczne i zdjęcia to złe miejsca do przechowywania pieniędzy. Często przedmioty te stają się źródłami ujemnej energii, więc nie umieszczajcie obok nich pieniędzy.

Najbardziej korzystne miejsce w mieszkaniu, w którym można schować pieniądze, to kuchnia. Ma szczególnie pozytywną aurę. W pobliżu skarbca można umieścić różne maskotki pieniężne lub mały akwarium, ale wiele dekoracji nie jest konieczne, w przeciwnym razie możliwy jest efekt odwrotny.

Nowe podwyżki dla Polaków dostali zielone światło. Kiedy i kto może uzyskać 600 złotych

Jest jednak pewien domowy sposób na to, aby osiągnąć piorunujący wręcz efekt dla naszych włosów

Ujawniono teraz kto przelał niemal milion złotych ojcu dyrektorowi?