Facet pokazał filmik z dziadkiem, który opowiada o life hacku. Jak wyeliminować wyciek w rurze, ale ludzie są znacznie bardziej zaskoczeni jego młodzieńczym wyglądem

Wygląda na to, że w wieku 79 lat może zabrać czyjąś dziewczynę.

Faceta zaskoczył wygląd starszego pracownika, którego wynajął do naprawy kuchni. Dziadek ma prawie 80 lat, ale wygląda znacznie młodziej. I to jest doskonały dowód na korzyści aktywnego stylu życia.

Filmik Amerykanina Alexa Cooka, który rozpoczął remont kuchni, stał się popularny. Facet zatrudnił 79-letniego dziadka i był tak pod wrażeniem historii emeryta o life haku, jak wyeliminować wyciek rur, że nakręcił to na wideo.

„Nie można lutować rur, gdy występuje wyciek. Weź świeży chleb. Musi być świeży. Następnie oddzielasz miąższ i zwijasz go mocno w twardą kulkę.

A potem włóż ją prosto do rury, po prostu włóż chleb tam. A to zatrzyma przepływ na chwilę, na tyle, aby mieć czas na lutowanie rur”, – mówi w filmiku mężczyzna (nawiasem mówiąc, ma na imię Larry).

Alex na wideo ostrzega Larry’ego, że opublikuje filmik w sieci społecznościowej, a dziadek nie ma nic przeciwko. Następnie Cook pyta, ile lat ma starszy pan, a odpowiedź jest naprawdę zaskakująca: okazuje się, że emeryt będzie świętował już 80. urodziny.

Mimo czcigodnego wieku bohater filmiku codziennie chodzi do pracy. I sądząc po jego słowach, na nagraniu, nie jest prawdopodobne, że chodzi mu o trudną sytuację finansową.

Dziadek mówi, że pragnie zajmować się ulubioną sprawą, nawet jeśli nie wykonuje wszystkiego już tak szybko, jak wcześniej.

Użytkownicy byli bardziej zdziwieni wyglądem Larry’ego. W komentarzach piszą, że dziadek wygląda znacznie młodziej niż 79 lat. Niektórzy byli rozbawieni tym, że mężczyzna wygląda jak Kapitan Ameryka, który dał tarczę Sokołowi w jednej z finałowych scen filmu.

Burak Ozchivit po raz pierwszy pokazał twarz syna, który jest do niego bardzo podobny

Jaki jest najlepszy sposób na podlewanie roślin domowych i jak zmiękczyć wodę z kranu