Dziewczyna z biednej rodziny żebrała na ulicy. Wystarczyło jednego przypadkowo zrobionego zdjęcia, by jej życie całkowicie się zmieniło

Przypadkowo zrobione zdjęcie sprawiło, że dziewczyna stała się popularna i bogata.

Uczennica z Filipin, która mieszkała w ubogiej rodzinie i żebrała na ulicy, w ciągu czterech lat została modelką i współpracuje ze znanymi na świecie markami.

Teraz dziewczyna jest gwiazdą, a 120 000 osób obserwuje jej profil na Instagramie. Wszystko to dzięki jednemu przypadkowemu zdjęciu.

https://www.instagram.com/p/B2LiEFoJ4x9/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

W 2016 roku 13-letnia Rita Gaviola mieszkała w Lucban na Filipinach i nie wiedziała, jak wyglądają przyjemności życia.

Dziewczyna dorastała w bardzo biednej rodzinie: jej ojciec pracował jako śmieciarz, dostając niewielką pensję, a matka opiekowała się sześciorgiem dzieci.

Każdego dnia Rita musiała wychodzić na ulicę i żebrać, aby kupić jedzenie. Wszystko zmieniło się jednak w jednej chwili, gdy fotograf przypadkowo zauważył przyszłą modelkę.

Mężczyznę tak zaskoczył wygląd żebraczki, że zrobił kilka zdjęć, a następnie opublikował je w sieciach społecznościowych. Zdjęcia Filipinki szybko zdobyły popularność.

Ludzie, podobnie jak fotograf, podziwiali naturalne piękno Rity. Co więcej, kilka najlepszych modelek z Filipin, poznawszy historię Gavioli, dołożyło wszelkich starań, aby okazać pomoc finansową jej rodzinie.

Jak piszą dziennikarze, dziewczyny zaczęły publikować zdjęcia Rity w sieciach społecznościowych, przyciągając w ten sposób uwagę znanych agencji modelek, i to zadziałało. Rita otrzymała zaproszenie do wzięcia udziału w pokazie mody, a następnie — do kręcenia programu telewizyjnego.

W 2020 roku Gaviola już nie jest tak aktywna w branży modelingowej, ponieważ skupiła się na studiach i prowadzeniu profilu na Instagramie, który obserwuje 120 tysięcy osób.

Życie Filipinki pokazuje, że historia o Kopciuszku jest możliwa w realnym świecie. Wystarczy tylko mieć trochę szczęścia.

Mężczyzna znalazł wśród starych papierów list do swego krewnego, który okazał się bardzo cenny

Aby się nie nudzić podczas kwarantanny, rodzina postanowiła zostać Simpsonami i nakręcić o nich nowy film

Chłopiec wymyślił, jak zorganizować lekcje pływania nie wychodząc z domu