Dziewczyna chciała pobawić się wykrywaczem metalu, ale ku zaskoczeniu wszystkich znalazła rzecz wartą fortuny

Ośmioletnia Ava Bray z małej wioski Blackfield w Anglii od najmłodszych lat marzyła o wykrywaczu metali i prawie od czasu, gdy nauczyła się mówić, prosiła krewnych, aby podarowali jej to urządzenie na urodziny.

Jednak rodzice byli sceptycznie nastawieni wobec kaprysów dziecka, myśląc, że rozrywka dla dorosłych nie przypadnie córce do gustu, ale kiedy dziewczynka skończyła osiem lat, postanowili ją uszczęśliwić.

Potem Ava obeszła całe podwórko z wykrywaczem metali, ale na tym się nie skończyło.

Wtedy Ava zaczęła prosić swojego dziadka Tony’ego, aby poszedł na plażę Dorset, by pomóc w corocznym sprzątaniu, i wzięła swoją ulubioną zabawkę.

Dziadek nie sądził, że wnuczka znajdzie coś wartościowego, ale gdy po kilku sekundach poszukiwań wykrywacz zaczął piszczeć, dając sygnały o znalezisku, wszyscy wstrzymali oddech.

Znalazła liczący 3000 lat topór, który prawdopodobnie leżał tam od epoki brązu.

Dziadek dziewczynki podszedł do niej, aby zbadać znalezisko, ale początkowo nie docenił jego wartości, więc postanowił zadzwonić do swoich przyjaciół-archeologów, a oni, po przestudiowaniu topora, oszołomili go odkryciem.

Dziecko ma wszelkie szanse na nowe odkrycia, gdyż często pojawiają się tam, gdzie się ich nie spodziewasz.

20-letnia dziewczyna rzuciła studia i samotnie wychowuje sześcioro młodszego rodzeństwa

Po zerwaniu związku chłopak i dziewczyna przenieśli się każdy osobno do Australii, ale los połączył ich ostatecznie

Dziewczyna z biednej rodziny żebrała na ulicy. Wystarczyło jednego przypadkowo zrobionego zdjęcia, by jej życie całkowicie się zmieniło