Do końca wierzyłam, że mój mąż mnie nie zdradza, ale wszystko ułożyło się na swoim miejscu, gdy otrzymałam jeden telefon: „Powinnaś o tym wiedzieć”

Wiktor i ja kochaliśmy się, więc decyzja o ślubie była absolutnie obopólna. Natychmiast po ślubie zaczęłam zajmować się domem.

Wszystkie obowiązki, od gotowania po sprzątanie, należały do mnie. Mąż nie tylko mi nie pomagał, ale wszystkie weekendy spędzał z przyjaciółmi.

Moja matka powtarzała mi, że muszę zaakceptować ten stan rzeczy, mówiąc, że kobiety muszą znosić wszystkie wybryki swoich mężów.

Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni potrzebują przestrzeni osobistej i odpoczynku od swoich rodzin.

Zamiast tego moi przyjaciółki argumentowały, że nie powinno tak być. Czyż kochający mąż nie chciałby spędzać jak najwięcej wolnego czasu ze swoją żoną?

Czy nie jest mu trudno zmywać naczynia lub składać ubrania, aby jego ukochana mogła odpocząć?

Jednak gdy tylko powiedziałam Wiktorowi, że jestem samotna i brakuje mi jego uwagi, tylko sarkastycznie zasugerował. Jego zdaniem wystarczy, że mieszkamy razem i śpimy w jednym łóżku.

Tymczasem teściowa przekonywała mnie, że mężczyznom trudno jest okazywać swoje prawdziwe uczucia. Mówiła, że powinnam zrozumieć jego sytuację, bo on lubi być beztroski tak długo, jak tylko może.

W końcu wkrótce będziemy mieli dziecko i całe materialne utrzymanie rodziny spadnie na barki mojego męża.

Wiktor nie przyszedł odebrać nas. Opuściłam oddział położniczy z synem w ramionach, a moi rodzice, teściowie i przyjaciele spotkali się ze mną. Moja teściowa nadal broniła mojego męża i zapewniała mnie, że wróci.

Jednak następnego dnia nie udało mi się skontaktować z Wiktorem. Zamiast tego otrzymałam telefon od nieznanej dziewczyny, która powiedziała, że mój mąż spotyka się z jej siostrą. Na potwierdzenie swoich słów wysłała zdjęcie.

Nieznajoma wyjaśniła, że chciała uchronić swoją krewną przed popełnieniem błędu, więc mówiła mi prawdę. W tym czasie mój mąż i jego kochanka bawili się na działce jego przyjaciela.

Tego wieczoru wszystkie zamki w mieszkaniu zostały zmienione. Ponieważ byłam jego prawowitą właścicielką, Wiktor nie mógł dostać się do środka nawet z policją.

Dwa dni później mąż w końcu zdecydował się wrócić. Nie mógł sam otworzyć drzwi, więc zaczął dzwonić i pukać. Ale nie zamierzałam go wpuścić.

W końcu poddał się i poszedł do domu swoich rodziców. Później jego matka przyszła do mnie. Opowiedziałam jej wszystko, czego dowiedziałam się od nieznajomego.

Moja teściowa nie chciała uwierzyć, że to prawda. Mówiła, że ktoś próbuje nas rozdzielić. Ale kto by tego chciał? Nie chciałam jej dłużej słuchać, więc natychmiast ogłosiłam, że składam pozew o rozwód.

Moi rodzice próbowali przekonać mnie do zmiany zdania, mówiąc, że muszę ratować rodzinę wszelkimi możliwymi sposobami.

Jednak nie uważam już Wiktora i mnie za jedną rodzinę. Tak, jesteśmy mężem i żoną na papierze, ale w rzeczywistości nie mamy ze sobą nic wspólnego.

Postanowiłem przetestować moją narzeczoną. Okłamałem ją i powiedziałem, że muszę zamknąć firmę z powodu długów: „Nie ufasz mi”

Wracamy z wakacji, a mieszkanie jest puste. Nikt nie wybiega do nas, nie ma łóżeczka, misek, zabawek: „Mamo, gdzie go schowałaś”

Mój mąż we wszystkim słucha swojej matki, a ona to wykorzystuje: „Mama uważa, że będzie nam źle tu mieszkać”