David i Victoria Beckham świętują 22 lata małżeństwa. Jakie trudności pokonała para gwiazd

Przytrafiło im się wiele prób, a jednak kochankowie wierzą w to, co najlepsze.

22 lata małżeństwa – jedna z najsłynniejszych par gwiazd na świecie David i Victoria Beckham obchodzili kolejną rocznicę małżeństwa.

Są znani, zamożni i odnoszący sukcesy, a także szczęśliwi rodzice czwórki dzieci. Ale ich życie rodzinne nie zawsze było bezchmurne.

Para poznała się w 1997 roku, kiedy oboje byli na fali sukcesu. On jest gwiazdą klubu piłkarskiego Manchester United, ona jest członkiem szalenie popularnej grupy wokalnej Spice Girls.

Niecały rok po znajomości para ogłosiła swoje zaręczyny, ale ślub musiał zostać przełożony z powodu ciąży Victorii.

Wiadomość ta była dla pary zaskoczeniem, ponieważ lekarze powiedzieli Victorii, że nie może mieć dzieci.

Cztery miesiące po urodzeniu najstarszego syna Brooklynu Beckham miał ślub, który kosztował ich 800 000 $.

Spacerowaliśmy po starej irlandzkiej posiadłości, zaprosiliśmy 300 gości, a suknia ślubna Victorii autorstwa Vera Wong weszła do historii światowej mody.

Po ślubie Victoria stopniowo ograniczała karierę wokalną i zainteresowała się tworzeniem własnej marki. Odniosła na tym polu wielki sukces: dziś Victoria Beckham to całe imperium mody z wielomilionowym kapitałem.

W 2002 roku Beckham urodziła drugiego syna Romeo, a gdy miał rok, zdiagnozowano u niego epilepsję. I to był początek prób dla rodziny.

W 2004 roku tabloidy eksplodowały nagłówkami o cudzołóstwie Davida – oskarżono go o romans ze swoją asystentką Rebeccą Luce.

Dziewczyna pod każdym względem podsycała zainteresowanie tą historią, uczyła korespondencji i opowiadała reporterom pikantne szczegóły powieści.

David zaprzeczył wszystkiemu. Koniec tej historii położyła Victoria, która publicznie oświadczyła, że ​​ufa mężowi. A rok po tej historii w rodzinie pojawił się trzeci syn Cruz.

W 2011 roku u para urodziła się córka Harper.

Wydawało się, że wszystko w końcu ułożyło się dla rodziny, ale nowy test czekał na ich małżeństwo. Kariera Beckhama w Europie uległa spowolnieniu – i wyjechał do Stanów Zjednoczonych, aby zbudować własny klub piłkarski.

Rodzina musiała mieszkać w dwóch krajach. Tabloidy po raz kolejny plotkowały o nowych dziewczynach Davida, a Victoria została oskarżona o nadużywanie alkoholu.

Rozwód wydawał się nieunikniony, ale para pojawia się teraz wszędzie.

„Odległość tylko wzmocniła nasz związek” – powiedziała Victoria, która w tym roku obchodziła swoje 47. urodziny, a David, młodszy o rok, przyznaje, że małżeństwo nie zawsze jest łatwe, ale miłość może przezwyciężyć wszelkie trudności.

Bank przypadkowo przekazał rodzinie 50 miliardów dolarów. Co stało się później

Bezos rezygnuje ze stanowiska CEO Amazona. Jaki był powód tej decyzji

Znane są wyniki matur 2021. Sytuacja na Dolnym Śląsku jest trudna