Dariusz Gnatowski wyznał całą prawdę o „Świecie według Kiepskich”. Jego słowa zdziwią każdego

Dariusz Gnatowski nagle zmarł 20.10.2020 w wieku 59 lat. Tuż przed śmiercią aktor zdecydował się na poruszające wyznanie.

Wszystko powiedział krakowskiemu teatru „Scena STU”, z którym był zawodowo związany. Od 20 lat Dariusz Gnatowski wcielał się w rolę Arnolda Boczka w „Świat według Kiepskich”.

Specjalistyczny Szpital im. J. Dietla w Krakowie był ostatnim miejscem, gdzie szukał pomocy aktor. Niestety poważne problemy z oddychaniem i ogromny obrzęk odebrali życie Arnolda Boczka.Wielu kolegów żegnali Dariusza Gnatowskiego.

Dariusz Gnatowski odszedł nagle 20 października 2020 roku, miał 59 lat. Aktor do końca ukrywał prawdę o serialu, który przyniósł mu ogromną popularność.

Wszystko wyznał w ostatnim wywiadzie dla ukochanego krakowskiego teatru „Scena STU”, z którym od lat był zawodowo związany.

Żegnaj Darku. Wielki ból rozdziera mi serce i jedyne, co mi się ciśnie na usta to ku….a mać. Może Twoje odejście otworzy niektórym oczy i przestaną pierdo….ć, że COVID to ściema — napisał on.

W ostatnim swoim wywiadzie artysta wyjaśnił całą prawdę o serialu „Świat według Kiepskich”. Dla niego to był taki fenomen kulturowy, który był tworzony tak długo.

Do serialu komediowego znacznie trudniej napisać scenariusz, bo musi się on opierać na pomyśle, być dowcipny, no i mieć jakąś pointę. Każdy odcinek jest przecież koncepcyjną całością — tłumaczył Dariusz Gnatowski w wywiadzie dla krakowskiego Teatru STU.

Aktor również wygadał się na temat „zaszufladkowania” aktorów serialowych. To znaczy, że jedna ról w serialu może ograniczyć rozwój pewnego aktorka. Jego zdaniem Andrzej Grabowski jest prawdziwym przykładem tego.

Dla mnie serial to jakiś dział życia, który przyniósł mi popularność. Nagrywam serial dwa razy w roku po dwa tygodnie — ogromna reszta czasu to moje inne zajęcia, role, spektakle, projekty. Poza tym, szczerze, nigdy tu, w Teatrze STU, nie spotkałem się ze strony publiczności z komentarzami typu: „Patrzcie, Boczek, a gra w Zemście”. Publiczność rozgranicza te dwa światy — wyznał gwiazdor.

Już nie długo sklepy będą mogli odmówić w zakupach pewnym osobom. Rząd proponuje nieoczekiwane zmiany

Premier ogłosił nadchodzące zmiany. Mogą wejść w życie już w nadchodzącą sobotę

Katarzyna Łaniewska znajduje się w ciężkiej sytuacji. Co się dzieje w życiu aktorki