Czy książę William jest gotowy, aby wznowić komunikację z Harrym

Pomimo napięć między 38-letnim księciem Williamem a 36-letnim księciem Harrym, które pogorszyły się po opublikowaniu kontrowersyjnego wywiadu z książętami Sussex, książę Cambridge ma nadzieję, że rany osobiste jego i jego brata się zagoją.

„Gdy tylko złość minęła ze wszystkiego, co się wydarzyło, zdał sobie sprawę, że został bez brata. Dzielili się wszystkim w swoim życiu i widywali się prawie codziennie. Świetnie się razem bawili. I zawsze będzie za tym tęsknił ”– powiedział informator Sunday Times.

Podobno William był najbardziej zdenerwowany oświadczeniem wydanym przez Harry’ego i Meghan w zeszłym roku, gdy przygotowywali się do ustąpienia ze stanowiska starszych członków rodziny królewskiej.

Po rozmowie o swoich planach stworzenia organizacji non-profit po odejściu książęta Sussex zauważyli, że nie użyją słowa „królewski” w jej nazwie.

To było nie do przyjęcia dla Williama. Wierzył, że obrazili królową takim lekceważącym aktem, podało źródło.

Podczas wspólnego wywiadu z Meghan Markle Harry przyznał, że on i jego brat są na „różnych ścieżkach”.

Bardzo kocham Williama. On jest moim bratem. Przeszliśmy razem przez piekło. Ale idziemy różnymi drogami – powiedział Harry.

Jak powiedziała Gail King, przyjaciółka Oprah Winfrey i Meghan Markle, w zeszłym tygodniu książę Harry rozmawiał z ojcem i bratem. I choć rozmowy te nie były owocne, to już dobrze, że się odbyły.

Cieszą się, że przynajmniej rozpoczęli tę rozmowę – powiedziała.

Książę William i Książę Harry postanowili podzielić fundusz Pamięci Księżnej Diany

Książę William opowiedział, jak jego słaby wzrok pomógł mu pokonać emocje na scenie

Pałac Kensington prezentuje nowe zdjęcia księcia Williama z dziećmi