Czego według znaków ludowych nie można robić 5 maja? Warto wiedzieć, aby uniknąć kłopotów

Postępując zgodnie z tymi prostymi znakami, uchronisz się przed kłopotami i niepowodzeniami.

Że według znaków narodowych nie da się tego zrobić 5 maja. Postępując zgodnie z tymi prostymi znakami, uchronisz się przed kłopotami i niepowodzeniami.

Nie powinieneś iść samemu do lasu. Nasi przodkowie wierzyli, że w tym czasie zła siła prowadzi tam dookoła tańce i może zabrać ze sobą samotnego podróżnika.

Kobiety w ciąży nie powinny tego dnia robić makijażu. Ludzie byli przekonani, że inaczej dziecko urodzi się z plamami na twarzy. Jeśli 5 maja kobieta w pozycji zacznie farbować włosy, dziecko urodzi się przedwcześnie.

Również w tym dniu nie zaleca się ustalania płci przyszłego dziecka – ani na USG, ani przy pomocy metod ludowych. Prababcie mówiły, że wtedy dziecko mogłoby zaplątać się w pępowinę.

Oto kilka wskazówek dla gospodyń domowych 5 maja. Tak, w tym dniu nie można upiec naleśników, aby ich zapach nie latał złymi duchami. Potrafi wspinać się na porozrzucane rzeczy, więc konieczne jest, aby w tę środę dom był w porządku. Cebula musi być obecna na stole, aby zachować dobre zdrowie przez cały rok.

Sny dzisiejszego wieczoru pokażą aktualny stan twojego związku z płcią przeciwną. Jeśli marzysz o polach, rzekach, czystych dużych pomieszczeniach, postępujesz właściwie. Jeśli sen był ciemny i nieprzyjemny, robisz coś złego.

Jak szybko i łatwo ugotować pyszne ziemniaki bez wody i soli w 5 minut

To są prawdziwe czarownice. Kobiety o tych znakach zodiaku mają magiczne zdolności

Najpiękniejsze siostry trojaczki świata podbijają internet