Czarny Księżyc 19 lipca. Co to jest, czego się spodziewać i porady od astrologa

19 lipca 2021 roku fikcyjna planeta Czarny Księżyc, czyli Lilith, zmienia swój znak i wchodzi w Bliźnięta do 20 kwietnia 2022 roku.

Jak Czarny Księżyc może na nas wpłynąć?

W najbliższej przyszłości nie powinieneś robić planów na dużą skalę i wierzyć obietnicom, ponieważ układ planet i gwiazd na niebie znacząco wpłynie na życie człowieka.

18 lipca to wyjątkowy dzień, w którym Czarny Księżyc zaczyna rządzić światem.

Czarny Księżyc lub Lilith w nauce uważany jest za apogeum księżyca. To najdalej od Ziemi punkt na orbicie Księżyca.

Astrologowie twierdzą, że Lilith to miejsce, w którym koncentrują się ludzkie lęki i kompleksy, więc nie należy oczekiwać czegoś dobrego od satelity Ziemi.

Czarny Księżyc: co to jest?

Czarny Księżyc to termin astronomiczny, który nie ma jasnej definicji. Ale jeśli mówimy zrozumiałym językiem, to Czarny Księżyc jest fikcyjną planetą, zwaną także Lilith.

Z punktu widzenia nauki Czarny Księżyc nie jest ciałem niebieskim, ale matematycznym niewidzialnym punktem na niebie.

To najbardziej odległy punkt na orbicie satelity Ziemi. Kojarzy się z nowiami i zmienia znaki zodiaku. 19 lipca Czarny Księżyc przechodzi z Byka do Bliźniąt do 20 kwietnia 2022 roku.

Astrologowie zauważają, że Czarny Księżyc pozostaje w każdym znaku przez około dziewięć miesięcy. Ostatni raz była w Bliźniętach od końca 2012 roku do początku 2013 roku. Jego cykl dla każdego znaku wynosi dziewięć lat.

Czarny Księżyc 19 lipca: czego się spodziewać?

Astrologowie ostrzegają, że Czarny Księżyc symbolizuje strach i negatywność. Ale dotyczy to tylko osoby, która jest naśladowcą i ma wewnętrzne obawy i wątpliwości.

Bliźnięta odpowiadają za informacje, dlatego od 19 lipca może pojawić się wiele podróbek i negatywnych informacji. Zaleca się ciągłe sprawdzanie danych i nie ufanie ludziom za słowo honoru.

Mogą pojawić się nieporozumienia między szefami a podwładnymi z dobrze uzasadnionymi roszczeniami z obu stron. Te pierwsze mogą być niesprawiedliwe wobec pracowników, podczas gdy inne celowo zaczną psuć.

Nieprzyjemne sytuacje z oszustami będą się pogarszać, więc powinieneś być ostrożny i ufać swojej intuicji, zwłaszcza jeśli krzyczy: „Odejdź”!

Czarny Księżyc 19 lipca: Wskazówki astrologa

Nie bój się niczego, nie daj się nabrać na manipulację i prowokację.

– Podkreślaj komunikację i rozmawiaj publicznie o tym, co się wydarzyło negatywne: zniesławienie, złe nastawienie z zewnątrz, fałszywe oskarżenia, groźby i tym podobne.

– Zachowaj ostrożność podczas podpisywania ważnych dokumentów.

– Unikaj poznawania nowych ludzi, zwłaszcza w mediach społecznościowych.

Jak łatwo rozciągnąć ciasne buty? Kilka wskazówek od mistrza szewca

Para prezydencka została zauważona podczas romantycznego spotkania na plaży. Strój kąpielowy Agaty Dudy przykuł uwagę wszystkich

Refleks „super-taty” uratował córkę, która wyszła na zjeżdżalnię, żeby pluskać się w wodzie