Ta sieć jest chyba najbardziej uwielbiana przez Polaków.
Oni codziennie zostawiają tam, w Biedronce, spore sumy, korzystając z przygotowanych promocji.
Sklepy robią wszystko by my, zostawiliśmy tam jak najwięcej.
Jednak oszuści nie śpią i starają się o tym, żeby odebrać u nas ostatni grosz. Dużo ludzi teraz otrzymują informacje o bonach, co nie ma nic wspólnego z prawdziwą sytuacją.
Nie daj się nabrać, możesz stracić wszystkie pieniądze.
Nawet w te trudne czasy Biedronka robi wszystko, by zadowolony klient kupił jak najwięcej. Właśnie dlatego złodzieje wymyślają cos nowego.
Okazuje się, że Biedronka nie prowadzi teraz żadnej aukcji z rozdawaniem klientom bonów o wartości 500 zł.
Oszuści chcą pozbawić nas naszych oszczędności.
Złodzieje udowadniają nam, że łatwo uśpić naszą czujność, a wizja szybkiego zysku często przysłania racjonalne myślenie.
Starczy tylko wypełnić pewny formularz, od razu hakerzy dostaną dostęp do twoich pieniędzy. Jak będą prosić o podanie danych karty płatniczej, nie rób tego pod żadnym pozorem.
Policja bije na alarm. Jak tylko ktoś prosi o potwierdzenie, uważaj, żeby nie zostać oszukanym.
Polska jeszcze na miesiąc przedłużyła kontrolę na granicach z krajami UE
Alan powiedział to prawie spokojnie. Jak coś, co już dawno dojrzało w nim, a teraz…
Przyjechałam do córki na urodziny wnuka. Michał skończył dziewięć lat. Wstałam rano, upiekłam ciasto z…
Mój mąż prosi mnie, abym przyjęła do naszego domu jego córkę z pierwszego małżeństwa. Ma…
„Mamo, nie mogę codziennie do ciebie przyjeżdżać. Mam własną rodzinę…” Te słowa Ola wypowiedziała kiedyś…
Od ponad 15 lat mieszkamy z mężem osobno. Już dawno wyjechałam do pracy, ponieważ wychowywanie…
Na tym filmie przedstawiono zabawną sytuację, w której znajduje się wiele zwierząt domowych, które otrzymują…