Bardzo emocjonalny list matki skierowany do córki

Matka jest dla nas wszystkich najdroższą osobą. Bez względu na to, czy jesteś małym dzieckiem, czy dorosłą kobietą, dla matki zawsze pozostajemy jej dziećmi.

Mama to najmilsza i najbardziej cierpliwa osoba na świecie. Serce i miłość matki nie mają granic. Czasami bardzo smutno jest patrzeć, jak serca dorastających dzieci twardnieją.

Ten list jest skierowany do wszystkich dzieci, które czasami zapominają, że ich matki nie są już tak młode, jak kiedyś, a teraz to one potrzebują więcej uwagi i cierpliwości.

„Mój najdroższy kwiatku! Moja droga córko! Piszę ten list do ciebie i proszę, abyś potraktowała ze zrozumieniem okres, przez który teraz przechodzę.

Tak, nie jestem tak młoda i szybka jak kiedyś. Niestety, starzeję się, moje dziecko.

Kiedy będziemy rozmawiać z tobą wieczorami o życiu, proszę o cierpliwość, gdy powtarzam to samo kilka razy.

Proszę, przypomnij sobie o swoim dzieciństwie. Przypomnij, jak czytałam ci tę samą bajkę kilka razy dziennie lub opowiadałam te same historie, bo tak bardzo je lubiłaś.

Jeśli pewnego dnia zauważysz, że nie do końca umiem korzystać z komputera lub smartfona, nie gniewaj się na mnie, bądź cierpliwa.

Spróbuj zrozumieć, jak się w tej chwili czuję. Przypomnij sobie, jak w dzieciństwie uczyłam cię podstawowych rzeczy. Nauczyłam cię myć zęby, posługiwać się widelcem i czesać włosy. Byłam cierpliwa.

Kiedy stanę się bardzo stara i słaba, nie gniewaj się, że nie będę już za tobą nadążać. Nie denerwuj się, kiedy będę powoli iść za tobą, bo kiedyś też cię nauczyłam chodzić.

Robiłaś pierwsze kroki, a ja czekałam i wierzyłam w ciebie.

Nie zostawiaj mnie samej, ponieważ ja ciebie nigdy nie zostawiłam. Pozwól mi spokojnie i bez pośpiechu kroczyć ścieżką życia do samego końca.

Jeśli czasem zapomnę, o czym rozmawiałyśmy, jeśli zgubię temat rozmowy, proszę, abyś się nie gniewała, nie krzyczała na mnie.

Najlepiej przypomnij sobie, jak byłaś małą dziewczynką, i chcę, abyś wiedziała, że najważniejsza dla mnie jest twoja obecność.

Zawsze doceniałam, doceniam i będę doceniać czas spędzony z tobą.

Pamiętam wszystkie twoje uśmiechy i łzy, każde twoje zwycięstwo i porażkę. Kocham cię bardzo, kocham cię całym sercem, kocham cię bardziej niż życie.

Spróbuj mnie zrozumieć i poczuć, przez co teraz przechodzę. Niech moja starość będzie radosna.

Żart matki najwyraźniej się nie udał, kiedy przebrała się za dużego pluszowego misia, by zaskoczyć syna

Kobieta miała dość idealnych zdjęć z Instagrama i pokazała, jak wygląda życie matki w rzeczywistości

Dziewczynka napisała notatkę dla swojej matki, ale kobieta uznała, że jej treść jest ważna dla wszystkich ludzi