Anna została zwolniona z pracy i wróciła do domu z płaczem. Reakcja jej męża zrujnowała wszystkie jej wyobrażenia o rodzinie: „Niech mama cię karmi”

Anna była na ostatnim roku studiów. Podczas stażu zaoferowano jej dobrą pracę, ponieważ zawsze marzyła o pracy w swoim zawodzie.

Świetnie radziła sobie ze wszystkimi zadaniami i każdego dnia uczyła się czegoś nowego.

Anna uwielbiała swoją pracę, ale z powodu kryzysu została zwolniona. Kobieta była zrozpaczona, ponieważ poświęciła tej pracy 5 lat swojego życia.

Zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby stać się najlepszym pracownikiem, ale kierownictwo zdecydowało inaczej.

Anna nie mogła się opamiętać i popędziła do domu do męża, licząc na jego wsparcie. Wróciła do domu z płaczem i od razu zaczęła mu o wszystkim opowiadać.

Jednak jej mąż zareagował dość nieoczekiwanie. Igor natychmiast zmienił wyraz twarzy i zapytał ją ze złością, kiedy zamierza poszukać nowej pracy.

Kobieta wzruszyła ramionami w milczeniu, nie wiedząc, co powiedzieć. Jeszcze nie otrząsnęła się po zwolnieniu, a mąż już pytał ją o nową pracę.

Igor nie uspokoił się i powiedział, że nie zamierza zostać w domu. Musiała pilnie poszukać nowej pracy. Na te słowa dziewczyna rozpłakała się — zdała sobie sprawę, że nie otrzyma wsparcia od męża.

Mój mąż był zły przez cały wieczór, a potem powiedział, że wszystko rozumie, że po prostu chcę żyć na swój koszt i nie będę dokładać się do rodzinnego budżetu.

Nie będzie mnie wspierał, jeśli sama nie jestem do tego zdolna. Lepiej, żebym spakowała swoje rzeczy i pojechała do mamy, która mnie ubierze i nakarmi. Nie możemy żyć z jego pensji.

Anna była zszokowana. To właśnie wtedy ujawniła się prawdziwa natura jej męża. Nie zamierzała z niego żyć, ale mógł przynajmniej okazać wsparcie. Przeszkodą w tej miłości były pieniądze.

Kilka dni później Anna zdecydowała, że naprawdę nie jest na tej samej drodze z takim mężczyzną, a jeśli zachował się tak w tej sytuacji, nie wiadomo, co może się wydarzyć w gorszych okolicznościach. Tydzień później złożyła pozew o rozwód.

„Nie wychodź za niego. Moja matka mówiła mi, że nigdy nie będziesz z nim szczęśliwa, ale cieszę się, że jej nie posłuchałam”

„Nie wychodź za niego. Moja matka mówiła mi, że nigdy nie będziesz z nim szczęśliwa, ale cieszę się, że jej nie posłuchałam”

„Laura nigdy nie pomyślała, że nie może pójść na ślub. Kochała Annę jak własną córkę, mimo że nigdy nie zaznała własnego szczęścia”