Anna Mucha przeprasza fanów. Gwiazda nie wyrobiła się na pociąg

Anna Mucha zaliczyła małe faux-pas. Gwiazda serialu „M jak Miłość” przyznała się na swoim Instragramie do popełnionego przez nią błędu i mimo swoich przeprosin, nie żałowała niczego, co zdradził jej niesamowity uśmiech i nieskrywane zadowolenie.

Anna Mucha jest jedną z najbardziej zorganizowanych osób w polskim show-biznesie. Koleżanki i koledzy z planu potwierdzają, że artystka prawie nigdy się nie spóźnia, a jej plan dnia jest bardzo poukładany.

Artystka, która podróżowała pociągiem do Katowic, spóźniła się na niego, ale nie zamierzała narzekać. Nawet taką wpadkę udało się zamienić w coś pozytywnego.

Anna Mucha przeprasza fanów. Gwiazda nie wyrobiła się na pociąg

Gwiazda, która w Katowicach miała pojawić się przy okazji sztuki teatralnej, przeprosiła fanów w mediach społecznościowych, że nie będzie w stanie odwiedzić swoich ulubionych, „katowickich miejsc”, z powodu spóźnienia na dworzec.

Dobry humor gwieździe przyniosło jednak tiramisu i kawa, którą wypiła, czekając na kolejny pociąg

– Jak się człowiek spóźni na pociąg do Katowic, to co ma? Ma czas na tiramisu. Ma czas, żeby się pocieszyć, żeby wypić dobrą kawę. Choć w Katowicach znam świetne miejsce do wypicia kawy.

Bardzo przepraszam, że nie odwiedzę dzisiaj moich katowickich miejsc, ale niestety nie będzie na to czasu – powiedziała gwiazda serialu.

Mucha nie zamierza żałować

Mimo że Mucha lubi Katowice i jak sama mówi, ma tam swoje miejsca, to po skosztowaniu takich pyszności, była daleka od zmartwień i żałowania, że się spóźniła. Koniec końców, osoba z tak napiętym harmonogramem może pozwolić sobie na odrobinę zapomnienia i luzu.

Sama aktorka wydawała się zachwycona tym, że mogła smacznie zjeść i zrelaksować się przed podróżą.Przeprosiny były raczej grzecznościowe, a zdaniem wielu internautów też nieszczere – w końcu dzięki spóźnieniu pozwoliła sobie na chwilę przyjemności.

– Co Wam będę mówić? Opłacało się! Ależ to jest dobre. – powiedziała aktorka na Instagramie

źródło: Jastrząb Post