Alizee Thevenet. Pięć faktów na temat uroczej żonie Jamesa Middletona

Para jest razem od roku. James i Alize regularnie padają ofiarą paparazzi.

Co więcej, stylowa i bardzo ładna blondynka zainteresowała brytyjską prasę w zeszłym roku, kiedy pojawiła się na ramieniu ze swoim bratem Kate na ślubie kuzynki Elżbiety II, Gabrielli Windsor…

Co wiemy o żonie Jamesa Middletona?

Alize ryzykuje, że stanie się kolejną ikoną stylu rodziny Middleton (podobnie jak Kate i Pippa)! Na ślubie Gabrielli Windsor Mademoiselle Thevenet po prostu zabłysnęła!

I to pomimo tego, że dziewczyna wybrała raczej skromny i niedrogi strój! Żółta sukienka z małymi zakładkami i nadrukiem z lat 70. od H&M kosztowała tylko 49,99 GBP (około 63 USD).

Niemniej wybór był bardzo udany! Alize wyglądała po prostu cudownie, a suknia została wyprzedana w brytyjskich sklepach H&M już następnego dnia!

Alize od 6 lat pracuje jako analityk finansowy w City of London. Dziewczyna ukończyła Queen Mary University of London i uzyskała tytuł magistra finansów i inwestycji.

Mademoiselle Thévenet biegle posługuje się trzema językami. Ponieważ dzieciństwo dziewczynki odbywało się w różnych krajach (Niemcy, Francja, Belgia, Chile i Wielka Brytania), Alize mówi nie tylko po francusku, ale także po angielsku, a także po hiszpańsku. Również Thevene dość dobrze zna niemiecki.

Rodzice Jamesa Middletona i jego siostry Kate i Pippa znają już Alize. Rodzina Middleton lubiła inteligentną, skromną, dobrze wychowaną dziewczynę.

Ojciec Alize jest również zadowolony ze swojego przyszłego zięcia. Według niego, James to mężczyzna, który sprawiał, że jego córka częściej się uśmiechała.

W Polsce wezwano policję z powodu zbyt dużego bałwana

Stado szpaków uformowało gigantyczną łyżkę. Fotograf zaskoczył Internet swoim zdjęciem

Ukrainka z największymi kośćmi policzkowymi pokazała się w chirurgii plastycznej i zaskoczyła fanów