Agnieszka Woźniak-Starak. Wszystkie kamery były zwrócone w jej stronę, by z dokładnością obserwować reakcję na ostatni film ukochanego męża

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od śmierci ukochanego męża pojawiła się na medialnym wydarzeniu. Wszystkie kamery były zwrócone w jej stronę, by z dokładnością obserwować reakcję na ostatni film zmarłego producenta. Niespodziewanie na twarzy dziennikarki pojawił się uśmiech.

Agnieszka Woźniak-Starak przechodzi tragiczny czas, który ciężko jest opisać słowami. Po stracie ukochanego odcięła się od świata show-biznesu, mediów społecznościowych i na próżno jest wypatrywać jej w miejscach publicznych.

Zapowiedziała jednak, że gdy tylko poczuje się na siłach, powróci na łamy telewizji, jednak jak sama przyznała, może to potrwać nawet wiele miesięcy.

Ku uciesze jej fanów, celebrytka pojawiła się ostatnio na wielkim wydarzeniu, które w głównej mierze było związane z jej tragicznie zmarłym mężem. Choć na jej twarzy nie zabrakło łez, zupełnie niespodziewanie pojawił się również uśmiech.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze ostatniego filmu męża

Nim Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno, zawzięcie pracował nad produkcją nowego filmu „Ostatnia gra”, na którego premierze niestety go zabrakło.

Zobacz także: Kto zastąpi Piotra Woźniaka-Staraka w jego firmie? Czy Agnieszka przejmie firmy po mężu?

Nie zabrakło jednak jego żony, która na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych pojawiła się w obecności teściów oraz przyjaciół.

Wszyscy od razu skupili na niej swój wzrok, bacznie obserwując reakcję. Pogrążona w żałobie dziennikarka nie potrafiła powstrzymać łez i wraz z teściową pozwoliły sobie na upust emocji, zupełnie nie przejmując się kamerami.

Przez dłuższą chwilę nie były w stanie opanować wzruszenia, który nasilało się coraz bardziej, jednak wzajemne wsparcie pozwoliło im dotrwać do końca filmu.

Na twarzy wdowy znów pojawił się uśmiech

.
.

Chwilę po emisji, Agnieszka otrzymała ogromne wsparcie od zgromadzonych wokół bliskich. Wszyscy zaczęli ją przytulać i kierować w jej stronę kilka ciepłych słów, które jak się okazało, bardzo podniosły ją na duchu.

Niespodziewanie zauważono, że na jej twarzy znów pojawił się uśmiech. Taki widok był dla wszystkich pozytywnym zaskoczeniem, który przygnębiający wieczór zamienił w chwile pozytywnej zadumy nad zmarłym Piotrem.

.

Gdy tylko media obiegły krótkie filmiki i zdjęcia, na których widać uśmiechającą się wdowę, fani od razu zaczęli wyrażać swoje nadzieje, by tak już zostało. Internauci liczą również, że ulubienica już niebawem do nich wróci.

Zobacz także: Żona Piotra Woźniaka-Staraka przechodzi teraz jeden z najgorszych dni w swoim życiu. nie mogła powstrzymać łez podczas kazania