Kto zastąpi Piotra Woźniaka-Staraka w jego firmie? Czy Agnieszka przejmie firmy po mężu?

To nie Agnieszka Woźniak-Starak przejmie obowiązki po zmarłym mężu. Zastąpi go ich wspólny przyjaciel, Krzysztof Terej.

Festiwal w Gdyni przysporzył w tym roku wielu emocji. Afera wokół filmu „Solid Gold”, pączkujący konflikt środowiska reżyserów z organizatorami festiwalu i w końcu premiera ostatniego filmu produkowanego przez zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Atmosfera była gorąca.

Konferencja prasowa zaczęła się od oświadczenia Krzysztofa Tereja, przyjaciela rodziny Woźniak-Starak. To jego Agnieszka wymieniała w swoim pierwszym wpisie po śmierci męża.

– W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych.

Zobacz: Żona Piotra Woźniaka-Staraka przechodzi teraz jeden z najgorszych dni w swoim życiu. nie mogła powstrzymać łez podczas kazania

Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny.

Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy. Dalsze informacje przedstawimy przed premierą kinową filmu, czyli w listopadzie.

Proszę, żebyśmy mogli mówić dziś o tym filmie i wspaniałych aktorach – powiedział Terej.

„Ukryta gra” to pełnometrażowy debiut fabularny Łukasza Kośmickiego. Opowiada historię z czasów szczytu kryzysu kubańskiego, czyli lat 60.

Amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki.