Horoskop na 9 lipca 2020. Co nas czeka

Baran

Rano Baran lepiej angażować się w życie prywatne lub jakąś zręczną tajną manipulację. Przed południem można zdążyć, zrobić jakąś pracę domową lub zakończyć projekt, który chcesz zachować w tajemnicy przed ciekawskimi wścibskimi oczami. Wieczorem będą dobre warunki do rozrywki, kreatywności i miłości.

Byk

Dziś Gwiazdy doradzają Byku być zwinnym i załatwić pilne sprawy wcześniej. Nie zwlekaj z podróżą, wizytą, intensywną współpracą, poszukiwaniem i wykorzystaniem wsparcia. Wieczorem okoliczności zadadzą Ci swój własny rytm, do którego nieuchronnie będziesz musiał się dostosować.

Bliźnięta

W przypadku Bliźniąt dzień może rozpocząć się od gorączkowej działalności gospodarczej lub gwałtownego zaangażowania w rutynowe obowiązki. Gwiazdy radzą, aby nie marnować całej swojej siły na zamieszanie, ponieważ wraz z nadejściem wieczoru powstaną zupełnie inne warunki. Dostaniesz więcej komfortu, pewną swobodę i prawo wyboru.

Rak

Raki mają prawo rozpocząć ten dzień od oddania się swoim kaprysom. Warto powstrzymać się tylko od najbardziej destrukcyjnych z nich. Wieczór pomoże Ci się dobrze bawić, pozwoli Ci wydać część pieniędzy na kreatywność, zabawę, odpoczynek lub potrzeby dzieci. Możliwe są nieoczekiwane drobne korzyści, oryginalne znaleziska, nieprzewidziane zakupy i sprzedaż.

Lew

W pierwszej połowie dnia lepiej jest, aby Lwy poradziły sobie z nieprzyjemnymi sprawami bieżącymi, unikając przepracowania. Jeśli nie ma pilnych spraw, gwiazdy radzą zminimalizować irytujące czynniki i odpocząć. Aktywność zewnętrzna lepiej zaplanować na wieczór. To dobry czas na spotkania, randki, kreatywność.

Panna

Dla Panny początek dnia będzie owocny. Sprawy pójdą lepiej, jeśli nie poprawisz niczego w podjętym kursie, na przykład nie zmienisz ustaleń. W drugiej połowie dnia Fortuna stanie się kapryśna. Nowy zwrot wydarzeń zmieni nastrój. Ty i inni będziecie chcieli odpocząć lub bawić się zamiast pracy – tworzyć, a nie angażować się w rutynę.

Waga

Wagom lepiej zacząć ten dzień od wykonywania swoich obowiązków. Rano będziesz potrzebował takich cech jak oszczędność, biznesowość, rachunkowość. Wieczór pomoże oderwać się od codziennych spraw i odpowiedzialności, przygotuje nieoczekiwaną niespodziankę, zmieni sytuację na bardziej romantyczną, kreatywną lub świąteczną.

Skorpion

Skorpiony nie powinny z rana odkładać spraw, które pozostały i podjąć się ich wcześniej: praca i poświęcenie się opłaci. Wieczór będzie nieoczekiwanie jasny i nasycony, będzie wymagał od Ciebie twórczego zwrotu, ale może nie dać nic w zamian. Sukces będzie loterią, w której nie masz gwarancji nagrody.

Strzelec

Strzelcy do wieczora potrzebują dyskrecji. Gwiazdy nie wzywają Cię do „siedzenia i strachu”, ale radzą, aby nie osłabiać kontroli nad sprawami, podążać za własnymi słowami i nie polegać na szczęśliwej okazji. Możesz dać upust kreatywnej części swojej natury do wieczora: jest to czas pozytywów, romansu, imprez, gier i łatwych przygód.

Koziorożec

Koziorożce przypominają o chwiejności ich pozycji. W tym okresie nie zawsze jest jasne, jaką taktykę i w jakim momencie należy zastosować, dać pierwszeństwo nowym lub starym planom. Rano lepiej jest zacząć od słów i zachowań innych. Wieczorem możesz wziąć udział w grach i rozrywce, ale bez fanatyzmu.

Wodnik

W godzinach porannych gwiazdy dają Wodnikom czas na radzenie sobie z płynnością. Jednak nie zaleca się, aby umieścić punkt nawet w najprostszym przypadku: to jeszcze wielokrotnie trzeba zagłębić się w szczegóły. Wieczorem pożądane jest odwrócenie uwagi od rutyny lub od nieprzyjemnych procedur. Po nich będziesz podwójnie zadowolony.

Ryby

Rano gwiazdy radzą Rybom posłuszeństwo sugestiom i nie odmawiają sobie przyjemności, aby jeszcze trochę poćwiczyć swoją ulubioną rzecz. Jeśli Twój zapał zgaśnie, możesz znaleźć odpowiedni tymczasowy bodziec. Z nadejściem wieczoru planowanie taktyki stanie się trudniejsze. Możesz zostać wciągnięty w czyjeś gry i rozrywki, które nie są dla Ciebie wygodne.

Oznaki, że jesteś bardzo wrażliwy na energię i potrafisz widzieć znacznie więcej niż inni

Jakie znaki zodiaku mają „złe oko”

Cztery znaki zodiaku, które z natury mają bardzo wysoką inteligencję