6-letni chłopiec wraz z tatą uratował ponad 100 kotów i psów

Mały bohater z wielkim sercem mieszka we Władykaukazie, w Północnej Osetii. Iwan Shapranow tak bardzo kocha zwierzęta, że postanowił pomóc bezpańskim psom i kotom znaleźć właścicieli.

Pewnego razu Wania z ojcem udał się do miejscowego schroniska, aby wybrać szczeniaka na prezent dla swojej siostry.

Widząc warunki, w jakich przetrzymywane są porzucone zwierzęta, chłopiec był przerażony. Odtąd sam je aktywnie ratuje.

W ich mieszkaniu zawsze można znaleźć wiele kotów i psów. Szapranowowie od kilku lat znajdują na ulicy bezdomnych zwierząt i zabierają je do siebie, aby nimi się opiekować i znaleźć im właścicieli.

Ojciec chłopca Vadim wspomina, że kiedyś mieli około 30 kociąt jednocześnie.

Rodzina wydaje pieniądze z budżetu domowego na jedzenie, opiekę medyczną i szczepionki. Jednak nie odmawia sponsorowania z zewnątrz.

Później przedstawia sprawozdanie. Opiekując się kociakiem lub szczeniakiem Iwan i Vadim jednocześnie szukają dla nich nowego domu.

W tym celu stworzyli stronę na Instagramie, na której umieszczają wszystkie informacje o zwierzętach, a także ich zdjęcia.

Zgłasza się wiele osób, które chcą wziąć zwierzaka do siebie. Szapranowowie proszą ludzi o pozostawienie kontaktów i zachowanie informacji zwrotnych, aby śledzić losy uratowanych zwierząt.

Dla Wani nie jest łatwo pożegnać się za każdym razem z kociętami i szczeniętami. Jednego kota o imieniu Funtik, który stał się jego prawdziwym przyjacielem, chłopiec postanowił nie oddawać.

Rodzina z Władykaukazu uratowała ponad 100 porzuconych zwierząt. Shapranowowie nie szukają korzyści, po prostu próbują zmienić życie porzuconych kotów i psów. Każdego dnia Wania i Vadim ulepszają świat.

Młody mężczyzna uratował 350 psów. Znajduje ich na ulicy, opiekuje się nimi i pomaga odzyskać wiarę w ludzi

Chłopiec uratował sparaliżowaną kobietę z płonącego domu

Pies uratował życie swojego właściciela, otwierając drzwi ratownikom medycznym