Mężczyzna tworzy niezwykłe meble, które na pierwszy rzut oka są bezużyteczne

Niedawno stolarz z Nowej Zelandii zaczął tworzyć zupełnie wyjątkowe komody, a poniżej możesz zobaczyć, jak wyglądają.

Mężczyzna naprawdę zdobył popularność w sieci, kiedy jego córka pokazała jego dzieła w grupie na Facebooku.

Ludzie byli bardzo zaskoczeni, ponieważ meble, zrobione przez Hanka są naprawdę wyjątkowe.

Komody, które wykonuje, wyglądają jakby były „zniszczone” i wydaje się, że nie można je naprawić, ale w rzeczywistości są w pełni sprawne!

Jego córka Linda postanowiła stworzyć na Facebooku stronę poświęconą prezentacji niezwykłych mebli wykonanych przez jej ojca.

„Mój styl mebli opisuję jako zepsuty i dziwny. Lubię robić dziwne meble, których nie zobaczysz w sklepie ”- powiedział Hank o swoim stylu.

I choć można by pomyśleć, że czerpie inspirację z bajek, sam mistrz mówi, że wszystkie jego dzieła zrodziły się wyłącznie z jego „wypaczonej wyobraźni”.

„Trudno powiedzieć, ile czasu poświęcam na każde dzieło. Robię w godzinach, wolnych od pracy w ciągu tygodnia i może to mi zająć 80-100 godzin ”- powiedział mężczyzna.

„Czasami części nie działają i muszę zacząć od nowa. Używam głównie sosny nowozelandzkiej pochodzącej z recyklingu, ale jeśli uda mi się zdobyć drewno cyprysowe, to też go wykorzystuję ”- dodał stolarz.

Przed przejściem na emeryturę Hank był stolarzem.

„Robię to od 53 lat. Teraz to tylko moje hobby i pasja ”- mówi.

Chociaż wiele osób jest zainteresowanych zakupem tych niezwykłych mebli, Hank mówi, że w tej chwili nie są one na sprzedaż.

„Zacząłem je tworzyć, nie mając zamiaru sprzedawać. Jednak kiedy nie będę już miał miejsca, sprzedam je na aukcji w serwisie eBay.

W tej chwili komody tylko zdobią dom Hanka.

Zarówno Linda, jak i jej ojciec nie spodziewali się tak dużego zainteresowania internautów, ale jego meble bez wątpienia zasługują na wszystkie pozytywne komentarze.

Wnuk przez wiele lat nie dotykał archiwum dziadka, a kiedy je otworzył, znalazł prawdziwy skarb

Wzorowy ojciec i mąż był przekonany, że stworzył idealną rodzinę, dopóki nie otrzymał listu od nieznajomego, który ujawnił mu tajemnicę jego małżonki

98-letnia para odtworzyła dzień ślubu po 70 latach wspólnego życia