„Za moralne cierpienie”. Mężczyzna pozywa kochanka żony o porządną sumę

Bliski związek z zamężną kobietą drogo kosztował mężczyznie.

Większość stanów amerykańskich ma prawo „O niedopuszczalności ingerencji w małżeństwo i alienacji miłości”.

Po 12 latach życie rodzinne Kevina Horda z Karoliny Północnej upadło. Jego żona Joyce zaproponowała rozwód, argumentując, że jej męża prawie nigdy nie ma w domu, woląc pracę od rodziny.

Kevin kilka razy próbował ratować rodzinę, przyznając, że nie zwracał uwagi na domowników, ale kobieta była zdeterminowana.

Ale coś w jej zachowaniu zaalarmowało mężczyznę i postanowił zatrudnić detektywa, a po kilku dniach ogłuszyła go wiadomość o istnieniu innego mężczyzny w życiu jego żony.

Cios był tak nieoczekiwany i silny, że Kevin potrzebował sesji z psychologiem. „Zawsze wierzyłam, że łączy nas ufność z Joyce, przez 12 lat żyliśmy w doskonałej harmonii, oczywiście czasami się kłóciliśmy, ale staraliśmy się zrozumieć siebie nawzajem i to, czego się nauczyłem, było na równi z tym, gdyby ktoś powiedział, że moje ukochana osoba zmarła niespodziewanie – wzdycha zwiedziony i rozczarowany mężczyzna.

„A najbardziej nieprzyjemne jest to, że kochanek mojej żony, którego znałem jako jej koleżankę, często odwiedzał nas w domu, oglądaliśmy razem programy sportowe, rozmawialiśmy, a nawet rozmawialiśmy o naszym życiu osobistym”.

W rezultacie sąd, po rozpatrzeniu roszczenia Kevina, nakazał kochankowi Joyce zapłacić ofierze 750 tysięcy dolarów.

W swoim wywiadzie po zakończeniu postępowania rozwodowego mężczyzna przyznał, że pieniądze nie były głównym celem jego roszczenia.

Swoim przykładem chciał podkreślić wagę i świętość związku małżeńskiego, co jest szczególnie istotne w naszych czasach, kiedy cena moralności nie jest najwyższa, kiedy małżonkowie mogą łatwo ignorować wzajemną odpowiedzialność. Podziękował także rządowi za wsparcie.

Po zakończeniu procesu Kevin kontynuował konsultacje z psychologiem, ponieważ nadal odczuwa gorycz i rozczarowanie tym, co się stało. Ma nadzieję, że jego przypadek stanie się dobrym przykładem dla par i pomoże innym utrzymać rodziny razem.

Książę Harry planuje pozwać rząd Wielkiej Brytanii o przywrócenie ochrony dla siebie i Meghan Markle

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się? Fani nie mają złudzeń

Policja ostrzega kierowców. Szyby samochodu muszą być oczyszczone z lodu, w przeciwnym razie zostaną ukarane grzywną