Wimbledon. Kate Middleton doceniła mecz tenisowy i pomogła kucharzom w kuchni

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa 39-letnia Kate Middleton wróciła na turniej Wimbledonu, który obecnie odbywa się w Londynie.

Księżna Cambridge wzięła dziś udział w meczu Wielkiego Szlema.

Kate oglądała mecz na jednym z zewnętrznych kortów w tym samym boksie z dyrektorem wykonawczym Wimbledonu Sally Bolton i gwiazdą tenisa Timem Henmanem.

Middleton bardzo żywo zareagowała na grę i energicznie omawiała ze swoimi rozmówcami najjaśniejsze momenty.

Do premiery Kate wybrała elegancki letni look w swoim ulubionym granatowym kolorze.

Miała na sobie biały T-shirt, plisowaną spódnicę w kropki i zrobioną na zamówienie kurtkę kanadyjskiego Smythe’a. Księżna uzupełniła obraz białymi czółenkami i pasującą torbą.

Kate Middleton opuściła mecz przed jego zakończeniem i od razu udała się do kuchni klubu tenisowego Wingfield, gdzie wraz z szefem kuchni Adamem Farginem przygotowywała desery z truskawkami.

Księżna dowiedziała się, jak działała kuchnia podczas pandemii i uczciła pracę lokalnych kucharzy, którzy codziennie rozdawali 200 porcji gorącego jedzenia potrzebującym mieszkańcom.

Ostatnim przystankiem Kate była wizyta w Muzeum Wimbledonu, gdzie z zainteresowaniem oglądała ekspozycje i zbierała eksponaty. Szczególnym zainteresowaniem Middleton była wystawa poświęcona stuleciu Dworu Centralnego. W tym roku wszyscy posiadacze biletów turniejowych mogą wziąć udział za darmo.

Przypomnij sobie, że Kate Middleton od dawna jest fanką tenisa i regularnie uczestniczy w turniejach tenisowych w swoim kraju. W jednej z rozmów z reporterami legendarny tenisista Rod Laver powiedział kiedyś, że Kate dobrze gra w tenisa i często ćwiczy tę umiejętność na korcie ze swoim mężem księciem Williamem.

Aquapark w Polsce oferuje miesiąc darmowych wizyt, ale pod jednym warunkiem

W Polsce zakazane pływanie w jeziorze. Jaki był tego powód

„Nie chcemy kolejnych lekcji religii”. Posłanki Lewicy rozpoczęły zbieranie podpisów ws. odwołania Przemysława Czarnka