W godzinach wczesno-porannych natknęli się na Woźniaka-Staraka. Kto dziś nad ranem odnalazł milionera?

Piotr Woźniak-Starak nie żyje – to informacja, która zdruzgotała wszystkich mających do końca nadzieję na dobre zakończenie akcji poszukiwawczej, w którą zaangażowane były niemal wszystkie rodzaje służb.

Od niedzieli poszukiwania znanego producenta, prywatnie męża Agnieszki Woźniak-Starak, nie ustawały. Wiadomo, kto dziś nad ranem odnalazł ciało milionera.

Od niedzieli trwała akcja poszukiwawcza Piotra Woźniaka-Staraka, który zaginął tuż po tym, gdy widziano go podróżującego motorówką po jeziorze Kisajno w środku nocy. W akcję poszukiwawczą zaangażowane były liczne służby – w tym m.in. straż przybrzeżna czy WOT.

Woźniaka-Staraka poszukiwali także nurkowie i to oni właśnie ostatecznie natknęli się na jego ciało – mówi dla Radia ZET warmińsko-mazurska policja. Miało to miejsce dzisiaj, w godzinach wczesno-porannych.

O tym, że to właśnie ciało milionera wyłowiono z wody poinformował wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński.

– Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym – czytamy na Twitterze polityka PiS.

Głos zabrała również Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie, której funkcjonariusze znaleźli ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak. Do wiadomości publicznej podano właśnie, jak wygląda sytuacja na miejscu zdarzenia po odnalezieniu ciała milionera.

– Dziś rano grupa płetwonurków zlokalizowała na terenie jeziora Kisajno ciało. To prawdopodobnie zaginiony Piotr Woźniak-Starak. Dziś na miejscu zaplanowane są czynności z udziałem prokuratura i policyjnych techników – poinformowała policja.

Źródło: Radio ZET