To jest ten przypadek, kiedy samochód jest droższy od dziewczyny

Pewien Amerykanin restaurował zabytkowy Chevrolet Impala z 1967 r., ale samochód bardzo przeszkadzał jego dziewczynie. I ona oddała go na złom.

Po powrocie z podróży służbowej pewien Amerykanin ujawnił zniknięcie Chevroleta Impali z garażu. I jak się okazało, organizatorem tej kradzieży była jego dziewczyna. O tym powiedział kierowca samochodu na portalu Reddit.

Amerykanin kupił Chevroleta Impala z 1967 r. w 2019 r. i zaczął go restaurować. Kupił części zamienne do samochodu, wydając około 11 tysięcy dolarów.

Dwa miesiące temu kupił dom z garażem, w którym nadal restaurował Chevroleta. Niedawno wprowadziła się do niego jego dziewczyna, której się nie spodobało, że zabytkowy samochód z częściami zamiennymi zajmuje zbyt dużo miejsca w garażu, i ona nie może umieścić swojego samochodu.

Pewnego dnia, po powrocie z podróży służbowej, Amerykanin stwierdził, że jego Chevrolet Impala wraz ze wszystkimi częściami zamiennymi zniknął, a samochód jego dziewczyny stoi w garażu.

Za pomocą zainstalowanych w domu kamer wideo dowiedział się, że ktoś zabrał Impalę z całym skarbem. Okazało się, że to jego dziewczyna zarządziła wywiezienie go na złom.

Zerwał relacje z dziewczyną i zwrócił się do policji, oskarżając dziewczynę o kradzież samochodu i części zamiennych do niego. Wkrótce znalazł miejsce, do którego zabrano jego samochód.

Samochód został zwrócony, ale na złomie nadal pozostają części zamienne. Teraz chłopak planuje zwrócić wszystkie części z samochodu i kontynuować restaurację.

Mistrzowskie parkowanie od dziecka. 4-letni chłopiec parkuje samochód lepiej niż niektórzy kierowcy

Dlaczego osłona przeciwsłoneczna na przednią szybę samochodu może wyrządzić więcej szkody niż pożytku

Dlaczego kierowcy powinni zawsze mieć w samochodzie kostkę szarego mydła