To, co ksiądz zrobił na weselu, zaskoczyło wszystkich. Reakcja panny młodej mówiła sama za siebie

Małżeństwo to poważna sprawa. I każdy z nas prędzej czy później przechodzi ten etap w naszym życiu. Para nie miała nawet nadziei, że pewnego dnia zasłynie z … małżeństwa.

A wszystko przez jedną osobę, która sprawiła, że święto było niezapomniane dla wszystkich obecnych gości. Musiał wziąć mikrofon i …

Ślub wyróżnił się sposób innych

Każda para marzy, aby ślub był dniem idealnym. Przygotowania do tego wielkiego dnia trwają miesiącami, a czasami nawet latami. Młodzi wydają fortunę, aby goście byli zachwyceni uroczystością, a potem przyjęciem.

Coraz częściej pary decydują się na ekskluzywne rozwiązania, aby uświetnić tę najważniejszą w ich życiu uroczystość. Decydują się na wynajęcie chóru, orkiestry, zawodowego organisty, czy nawet piosenkarzy.

U tej pary było inaczej – to ksiądz niespodziewanie stał się „gwiazdą”.

Ksiądz miał dla nowożeńców niespodziankę

Wszyscy byli w szoku, gdyż nie znali planów księdza. To miała być niespodzianka. Ksiądz postanowił wykonać dla nowożeńców występ. Wybrał piosenkę Janusza Radka, pt. „Dziękuję za miłość”. Kiedy zaczął śpiewać, słuchający zamarli.

To był jeden z piękniejszych występów, jakie słyszeli do tej pory. Ksiądz Piotr jest niezwykle utalentowanym muzycznie człowiekiem, jego czysty głos i powalająca barwa onieśmieliłaby niejednego piosenkarza.

Jak dobrze, że na ślubie para młoda miała kamerzystę, który uwiecznił całe zajście. Dzięki temu wideo z ich ślubu obejrzało ponad milion osób!

Wykonanie księdza doprowadziło pannę młodą do łez. Duchowny z głębokim przeżyciem śpiewał utwór: zamknął oczy i delikatnie bujał się, co oznaczało, że bardzo zależało mu na tym wykonaniu.

Tłum oniemiał i wszyscy w skupieniu wysłuchali występu, który poruszył serca. Teraz nagranie ma szansę trafić do większego grona odbiorców, którzy są zachwyceni wykonaniem księdza. Film z ich ślubu podbija internet.