Tajemnica Beaty Kozidrak została ujawniona

Beata Kozidrak uchyliła rąbka tajemnicy na temat tego, co przechodziła w okresie dojrzewania. Jej smutne wyznanie wstrząsnęło internetem. Niejeden może się z nią identyfikować.

Beata Kozidrak to niekwestionowana królowa polskiego popu. Znana z hitów takich jak „Biała armia”, „Józek, nie daruję ci tej nocy”, czy „Piechotą do lata” od lat trzęsie sceną muzyki popularnej. Publika nie raz miała okazję śledzić też jej szokujące metamorfozy.

Beata Kozidrak przez lata przeszła liczne metamorfozy. Kryła się za nimi smutna tajemnica

Beata Kozidrak zawsze była znana też z kontrowersyjnych strojów. Jak sama się przyznała, w czasach PRL stroje kupowała głównie od prostytutek.

Nosiła białe kozaki, futra w panterkę i skóry. Karierę zaczynała z burzą czarnych loków, ale na przestrzeni lat zmieniła ją w jasne fale, które dzisiaj są już dobrze znane fanom.

– Chciałam się odróżniać w tej siermiężnej Polsce. Gdy zobaczyłam jakiś ciuch, kupowałam go i przerabiałam – opowiadała mediom Beata Kozidrak.

Mimo upływu czasu, wokalistka wciąż lubi szokować krótkimi spódniczkami i głębokimi dekoltami.

Chociaż jej decyzje stylistyczne wskazują na to, że jest bardzo silną i pewną siebie kobietą, to, co wyznała ostatnio na Instagramie bardzo odstaje od tego wizerunku.

Beata Kozidrak postanowiła bowiem wyznać fanom smutną tajemnicę – to, że bardzo długo borykała się z ogromnymi kompleksami na punkcie swojego wyglądu.

– Pamiętam, że nie akceptowałam siebie, jak byłam nastolatką. Ciągle myślałam, że jestem za chuda, za piegowata, i jeszcze do tego ten za długi nos… a mając starsze rodzeństwo, czułam się tą gorszą – napisała gwiazda polskiego popu.

Nie zakończyła jednak swojego posta w tak smutny sposób; postanowiła dać innym cierpiącym na zaniżoną samoocenę trochę otuchy.

– Wszystko się zmieniło, gdy znalazłam w swoim życiu pasję i miłość. Nie traćcie czasu na głupoty, bo szczęście to akceptować samego siebie! – Dorzuciła wokalistka.

Pod postem zaroiło się rzecz jasna od pełnych wsparcia wiadomości od fanów i osób, które same przeżywają problemy z samooceną.

– Pani jest najlepszym przykładem na to, żeby być sobą. Mimo upływu lat wciąż zachwyca dobrą formą i jakby czas się dla niej zatrzymał – napisała jedna z fanek.

https://www.instagram.com/p/B3KwOCDoTM0/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

źródło: pudelek