Szpiedzy Husky mieszkają w Anglii i stali się wizytówką miasta. Spójrz tylko, jakie są cudowne

W St. Neots (Cambridgeshire, Anglia) znajduje się niezwykła atrakcja, ale nie każdy może na nią spojrzeć.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, kiedy Andy Grannell przeprowadził się do miasta, nie sam, ale w towarzystwie panny młodej i całej paczki pięciu psów husky.

Właściciel szybko zauważył, że ciekawe zwierzaki, słysząc hałas z ulicy, wpadły na podwórko i próbowały zajrzeć pod płot, żeby zobaczyć, co się dzieje na zewnątrz.

Aby zapobiec cierpieniu psów, mężczyzna wywiercił w płocie „szpiegowskie dziury” – teraz husky spokojnie wystawiają nosy na ulicę i zaglądają do dziury.

Jest jednak pięć psów i tylko cztery komplety dołków, ponieważ najstarszy ulubieniec woli więcej wypoczywać i nie jest tak zainteresowany wszystkimi.

Prawdziwa sława przyszła do psów niedawno, gdy lokalna mieszkanka Jenny Polhill sfotografowała czterech czworonożnych szpiegów.

Wielu mieszkańców było nawet trochę zazdrosnych o Jenny. Niektórzy przyznali, że ciągle przechodzą obok domu Andy’ego, ale najwyraźniej nie wydają się wystarczająco interesujący dla psów.

Otóż ​​teraz miejscowi, którzy marzyli o podziwianiu szpiegowskiego pomnika, ale nie mieli okazji, mogą przyjrzeć się zdjęciom zrobionym przez szczęśliwego przechodnia.

Sposób radzenia sobie z nieproszonymi gośćmi. Bezpieczne rozwiązanie pomagające pozbyć się mlecza w ogrodzie

Dziewczyna bardzo się spieszyła, kiedy malowała rzęsy. Spójrz tylko, co się stało

Jak pozbyć się rdzy w kilka minut? To nie jest problem, potrzebujesz tylko jednego produktu