Szkodliwе gwiazdy, z którymi po prostu nie da się pracować

Och, to nie jest łatwa praca… praca z celebrytami. Niektórzy z nich mają tak nieprzyjemne osobowości lub wywyższają się tak wysoko, że nie wszyscy są chętni do współpracy z nimi.

Imiona tych gwiazd od dawna znajdują się na „czarnej liście” najbardziej niewygodnych i krnąbrnych osobowości.

Miley Cyrus

Wydaje się, że piękna głowa tej piosenkarki jest zajęta tylko tym, jak się wyróżnić i wyrzucić kolejny pikantny akt. Jednym z takich przypadków była podróż po Australii. Dziewczyna zażądała rozłożenia czerwonego dywanu w drodze do drabiny, kiedy leciała z Sydney do Brisbane.

Kolejnym hobby Miley jest psucie relacji z kolegami. Udało jej się pokłócić z Seleną Gomez, Nicki Minaj, z rodziną jej byłego chłopaka Patricka Schwarzeneggera, a nawet Dolce & Gabbana wpadł w jej gorącą rękę. Piosenkarka jakby celowo przyciąga skandaliczne historie, a tym samym utrzymuje wokół siebie uwagę publiczności.

Beyonce

Trudno sobie wyobrazić, że pozornie rozsądna i spokojna Beyonce jest zdolna do kaprysów i skandali. Tymczasem swoimi prośbami piosenkarka niejednokrotnie intrygowała organizatorów swoich koncertów.

Przedstawiciele prasy doskonale zdają sobie sprawę, że nieudane fotografie są niedopuszczalne w publikacjach, które mogą przedstawiać ją w niekorzystnej perspektywie.

Jeźdźcy gwiazd są czasami po prostu zdezorientowani specyficznymi wymaganiami. Szczególnie trudne było to dla menedżerów finałów Superball w 2013 roku. Wtedy Beyonce potrzebowała konkretnego łóżeczka za 22 000 $, prywatnej toalety z nową toaletą i czerwonego papieru toaletowego. Piosenkarka piła ściśle 21-stopniową wodę mineralną tylko przez tytanowe słomki.

Gwiazda nie lekceważy i przechodzi przez królewski protokół. Kiedyś chodziła po czerwonym dywanie po tym, jak przeszli po nim członkowie rodziny królewskiej.

Gwyneth Paltrow

Dzięki swojej kapryśnej naturze Gwyneth pochłonęła armię osobistych asystentów, szefów kuchni, trenerów fitness i dietetyków. Absolutnie nie może budować długotrwałych, owocnych relacji z żadną z osób.

Gwyneth wierzy, że każda osoba nosi swoje własne bakterie i Bóg zabrania mu kontaktu z Paltrow i „dzielenia się” nimi z nią.

Gwyneth kategorycznie nie odwiedza publicznych basenów, ponieważ nie może przebywać w wodzie, którą inne osoby już wcześniej odwiedziły.

Jennifer Lopez

Piękna Jay Lo znana jest ze swoich dziwactw i niezwykle przesadnych wymagań w kontaktach ze zwykłymi ludźmi. Jeśli chcesz zaprosić Jennifer na przyjęcie urodzinowe, to oprócz 5 milionów dolarów (lub więcej), musisz uwzględnić koszt prywatnego odrzutowca, rezerwując najlepsze całe piętro najlepszego hotelu w mieście, i ponad stu pracowników.

Dwa psy J.Lo wolą mieszkać w różnych pokojach podczas podróży, ponieważ wolą „odpoczywać od siebie” podczas trasy.

Kanye West

Być może jednymi z najtwardszych ludzi na Ziemi są ludzie, którzy pracują z Kanye Westem, ponieważ Kanye jest znany jako główny „potwór” i tyran Hollywood. Nie można mu zaprzeczyć, nie zna słowa „nie” i domaga się prawdziwie królewskiego stosunku do siebie.

Nie daj Boże, kierowca nie otwiera drzwi jego samochodu w ciągu 10 sekund po przybyciu na miejsce, albo kucharz pokrywa jego ulubione danie. A o zazdrosnym charakterze Westa krąży już legenda. Zwolnił więc strażnika tylko dlatego, że podczas powitania uśmiechnął się do jego żony Kim Kardashian.

Michał Wiśniewski podsumował talent aktorski siostrzenicy Morawieckiego. Jego słowa zaskoczą wszystkich

Synoptycy przewidują drastyczne zmiany pogody. Ta informacja zaskoczy

Gratulacje płyną z całej Polski. Aleksandra Domańska urodziła