„Stał na straży potrzebujących”. Barbara Bursztynowicz nie mogła powstrzymać emocje mówiąc o Królikowskim

Po tym jak świat obiegła wieść o śmierci wybitnego aktora, Pawla Królikowskiego wielu artystów wypowiedziało się, przypominając go. Jedna artystka nie mogła powstrzymać emocje mówiąc o Królikowskim.

Gwiazdy nie mogą pogodzić się z tym, że nie żyje Paweł Królikowski

Po wiadomości o tym, że Paweł Królikowski nie żyje, zeszłego dnia trudno było skupić się na innych wydarzeniach. Hołd aktorowi oddawali dziennikarze, politycy, artyści i fani.

To, że Paweł Królikowski miał niesamowitą charyzmę oraz talent aktorski, wiedzą wszyscy widzowie, którzy mogli obejrzeć jakąkolwiek produkcję, w której wziął udział.

Nie każdy jednak wie, że artysta prywatnie także był człowiekiem, którego nie dało się nie lubić.

Informacja o tym, że nie żyje Paweł Królikowski stała się okazją do wspomnień o aktorze. Niedawno w rozmowie z dziennikarzami Barbara Bursztynowicz zdradziła, jaki obraz Królikowskiego zostanie w jej pamięci.

Bursztynowicz jest aktorką, którą możemy kojarzyć głównie z serialu TVP, „Klan”. Kobieta zwróciła uwagę, jak wiele Paweł Królikowski robił poza sceną.

– Przede wszystkim zrobił dużo dobrego dla środowiska, będąc prezesem ZASP-u – mówiła Barbara Bursztynowicz. – Mamy różne problem i dylematy, jak w każdym środowisku.

Stał na straży tych poszkodowanych i potrzebujących. To jest bardzo cenne dla nas i jest to takie przesłanie, żeby realizować to, co zapoczątkował.

Jaki los spotka nagranie z udziałem Pawła Królikowskiego? Do kogo należy decyzja